baby sensory

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer aşk tazeledi!

Ünlü çift Paris’te biraraya geldi

02 Aralık 2014 Salı, 10:40

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgilisi Başak Dizer, Paris seyahatlerinde aşk tazeledi. Dizer, üzerine titrediği yakışıklı oyuncunun sık sık fotoğrafını çekti.

Güneş’in haberine göre Kıvanç Tatlıtuğ’un Aşkı Memnu dizisinin setinde kıyafetlerini seçerken tanıştığı stil danışmanı Başak Dizer’le 1 yıl önce başlayan ilişkisi doludizgin sürüyor.

Geçen hafta Paris’te Türk Sineması’yla Randevu etkinliğine katılan çift, aşk tazeledi. Paris’te kaldıkları 4 gün boyunca etkinliğin tüm davetlerinde şıklık rüzgarı estiren çiftten Dizer, yakışıklı sevgilisinin üzerine titredi. Tatlıtuğ’a olan hayranlığını her fırsatta gösteren Dizer, açılış davetinde bol bol Tatlıtuğ’un fotoğrafını çekti.

Bu sırada üşüyen Dizer’e Tatlıtuğ çeketini verdi. Başrolünü oynadığı Kurt Seyit ve Şura’nın ekran ömrü 21 bölüm olan Tatlıtuğ, setlere ara verip bir süre Dizer’le Amerika’da tatil yapacak.

Ortağı Deniz Marşan’la Nişantaşı’nda Room adlı bir showroom açan Başak Dizer, Paris’te taktığı ve giydiği ürünlerin tanıtımını instagram sayfasından yaptı.

You must be logged in to post a comment Login