e
sv

Kıvanç Tatlıtuğ’dan beklenmeyen hareket

HÜRREM SULTAN BU SEFER AĞLATACAK – YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yunan yönetmen Nina Maria Pashalidou’nun, Türk dizilerini konu alan belgeselinde Halit Ergenç, Beren Saat ve Meryem Uzerli ücretsiz yer alırken, dizide rol alacakmış gibi para isteyen Kıvanç Tatlıtuğ’a belgeselde yer verilmedi.

Habertürk’ten Zafer Akbaş’ın haberine göre, Türk dizilerinin son yıllarda Arap ülkelerindeki başarısı Yunanların da ilgisini çekti. Yönetmen Nina Maria Pashalidou bu etkiyi inceleyen ‘Kismet: I zoi san tourkiki sapounopera’ adlı bir belgesel çekti. Pashalidou’ nun belgeseline Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Beren Saat, Meryem Uzerli, Songül Öden gönüllü olarak destek verdi.

KURT SEYİT VE ŞURA 7. BÖLÜM 1. FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BÜTÇESİ ÇOK KISITLI

Yunan yönetmen Nina Maria Pashalidou, Arap ülkelerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kıvanç Tatlıtuğ’ a da belgesel de yer alması için teklif götürdü. Ancak Tatlıtuğ, belgeselde yer almak için yüklü miktarda para istedi. Bunun üzerine bütçesi kısıtlı olan Pashalidou çok istemesine rağmen Kıvanç Tatlıtuğ’a belgeselde yer vermedi.

KURT SEYİT VE ŞURA 7. BÖLÜM 2. FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Nina Maria Pashalidou’nun Kıvanç Tatlıtuğ’un yer almadığı 12 ülkede çekilen ‘Kismet: I zoi san tourkiki apounopera’ adlı 1 saat 58 dakikalık belgeseli Yunanistan’da geçtiğimiz günlerde gösterildi. Belgesel, birçok festivalde de gösterime girecek.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Kıvanç Tatlıtuğ’dan beklenmeyen hareket

x