baby sensory

Kıvanç Tatlıtuğ’un şaşırtan değişimi!

Dizisi biten ünlü oyuncu yeni haliyle şaşırtıyor

06 Kasım 2014 Perşembe, 01:24

Kıvanç Tatlıtuğ, stlisit Başak Dizer’le aşk yaşamaya başladıktan sonra giyim tarzı ve yaşantısını değiştirmeye başladı.

Kıvanç Tatlıtuğ, stlisit Başak Dizer’le aşk yaşamaya başladıktan sonra giyim tarzı ve yaşantısını değiştirmeye başladı.

Son olarak eski lüks yaşantısından uzakta geçtiğimiz yaz Losangeles’ı hippi tarzı karavanıyla dolaşan oyuncunun yeni adresi ise Galata oldu. Tatlıtuğ, stilist sevgilisi Başak Dizer’le birlikte olmaya başladıktan sonra sosyetenin müdavimi olduğu Ulus ve Etiler’den uzaklaşmaya başladı.

Artık lüks semtlerde daha az vakit geçiren oyuncu şimdilerde daha çok Cihangir ve Galata çevresindeki kafelerde sosyalleşip, vakit geçiriyor. Geçtiğimiz yaz 1960 yıllarda hippi tarzını benimseyen gençlerin kullandığı minibüsüyle Amerika seyahatine çıkıp, herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz yaz 1960 yıllarda hippi tarzını benimseyen gençlerin kullandığı minibüsüyle Amerika seyahatine çıkıp, herkesi şaşırttı.

Önceki gün ise Galata’nın arka sokaklarındaki bir kafede objektiflere yansıdı. Lüks ve pahalı iki Porshce otomobilini garajında bırakıp taksiyle seyahat eden oyuncu, giyim tarzıyla da dikkatleri üzerine çekti. Eski lüks yaşantısının aksine son dönemde daha çok entelektüel çevrelerin takıldığı bohem tarzı mekanlarda daha sık görülmeye başladı.

You must be logged in to post a comment Login