baby sensory

Kıvanç’ta o hastalığa yakalandı

08 Nisan 2014 Salı, 13:34

Kıvanç Tatlıtuğ, ‘tükenmişlik sendromu’na yakalandı! Şok iddiaya göre; yakışıklı oyuncu, hiçbir şeyden keyif almayınca psikoloğun yolunu tuttu!

Hepimizin Meryem Uzerli yakalanınca öğrendiği “tükenmişlik sendromu hastalığı”, magazin dünyasında hızla yayılıyor. Önceki günlerde Mazhar Alanson’un da yakalandığı bu rahatsızlık; Kıvanç Tatlıtuğ’u da vurdu.

Şok iddiaya göre; yakışıklı oyuncu, bir süre önce “Hiçbir şey ve hiçbir yer beni mutlu etmiyor” diyerek rahatsızlığını fark etti. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ, ilk başlarda bunu önemsemedi.

UYKU SORUNU DA YAŞIYOR!

Ancak ünlü oyuncu, psikolojik sorunlarının daha da artmasıyla soluğu psikologda aldı. Tatlıtuğ’un, yoğun tempo yüzünden tükenmişlik sendromuna yakalandığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda da çektiği uyku problemleri nedeniyle soluğu bir sağlık merkezinde alan Tatlıtuğ’a ‘uyku apnesi’ teşhisi konulmuştu. Uzmanlar da ‘tükenmişlik sendromu’ hastalığının belirtilerinden birinin de uyku sorunları
olduğunu açıkladı.

YOĞUN TEMPO HASTA ETTİ

18 kilo verdiği ‘Kelebeğin Rüyası’ndaki rolünü bitirir bitirmez yeni dizisinin çekimlerine başlayan Tatlıtuğ’un psikolojisi, bu tempoyu kaldırmadı.

Kaynak: Takvim

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...