Klavye Delikanlıları ilk bölümüyle sosyal medyayı salladı

Çakallarla Dans serisine imza atan yönetmen Murat Şeker ile Ali Tanrıverdi’nin senaryosunu yazdığı yeni komedi dizisi Klavye Delikanlıları ilk bölümüyle sosyal medyayı adeta salladı!

Sanal ve gerçek dünya arasında kalan gençlerin başlarından geçen tehlikeli maceraları konu alan komedi macera türündeki Klavye Delikanlıları 1. bölümüyle 3 Ekim Salı akşamı Show TV’de yayınlandı.

Yeni nesil gençliği ve onların aileleriyle olan hikayesini eğlenceli bir dille ekrana getiren dizi ilk bölümüyle sosyal medyada zirveye oturdu. Twitter’da trending topic listesinde 1 numara olan dizi, ilk bölümüyle beğeni topladı.

Klavye Delikanlıları dizisinde Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tanrıyar ve  Mert Asker başrollerde oynuyor. Süreç Film’in yapımcısı olduğu dizinin senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazıyor. Klavye Delikanlıları dizisinin yönetmenliğini ise Yahya Samancı üstleniyor.

Klavye Delikanlıları Twitter’da akşamın en çok konuşulan konusu oldu.

 

KLAVYE DELİKANLILARI 2. BÖLÜM FRAGMANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Klavye Delikanlıları ilk bölümüyle sosyal medyayı salladı

x