Kolonya Cumhuriyeti filminden ilk fragman yayınlandı

BKM imzalı ‘Kolonya Cumhuriyeti’ filminden ilk fragman yayınlandı. Absürd komedi  olan Kolonya Cumhuriyeti’nin başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Büşra Pekin oynuyor.

Son günlerde Cem Yılmaz’ın Arif ve 216 filmini konuşurken, 21 Nisan’da vizyona girecek olan Kolonya Cumhuriyeti elini çabuk tuttu ve bu senenin uzaylı filminin tanıtımını yayınladı.

Güldür Güldür adlı televizyon şovunda Eşofmanlı Şevket Hoca tiplemesiyle sevdiğimiz Çağlar Çorumlu’nun ve son dönemin başarılı kadın komedyenlerinden Büşra Pekin’in başrollerinde olduğu filmin ilk tanıtımında, Türkiye’ye inen bir uzaylıya yapılan hoşgeldin karşılaması sırasında atılan bir top mermisinin, uzaylının gemisine isabet etmesinin ardından yaşananları izliyoruz. Yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medyada konuşulmaya başlanan bu fragman tipik Türk ve Uzaylı karşılaşmasını mizahi bir dille anlatıyor.

BKM’nin yapımcılığında hayata geçen Kolonya Cumhuriyeti, Dedemin Fişi, Çarşı Pazar sinema filmlerinin senaristi olarak tanınan Murat Kepez’in de ilk uzun metraj sinema filmi. Komedi türündeki yerli filmde Çağlar Çorumlu, Uğur Bilgin, Mahir İpek gibi isimler yer alıyor. Filmin çekimleri ise Muğla Dalaman, Akyaka ve Köyceğiz gibi tatil beldelerinde gerçekleştirildi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kolonya Cumhuriyeti filminden ilk fragman yayınlandı

x