Kolpaçino 3. Devre filmi fragmanı sosyal medyayı salladı

24 Şubat 2016 Çarşamba, 03:56

Şafak Sezer ve Erkan Petekkaya’nın başrolde oynadığı Kolpaçino 3 . Devre filminin fragmanı yayınlandı. Kolpaçino ilk iki filminde maceradan maceraya koşan Özgür’ün (Şafak Sezer) başı yine dertten kurtulmuyor ve bakın yeni filmde izleyenleri neler bekliyor.

Kolpaçino 3‘ün merakla beklenen fragmanı yayınlandı. Beş yıl aradan sonra beyaz perdeyle buluşacak olan Kolpaçino 3. Devre fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyaya damga vurdu. İşte, Erkan Petekkaya’nın mafya babasını canlandırdığı 3. seriden ilk görüntüler!

Geçtiğimiz günlerde Erkan Petekkaya’nın yer alacağı haberleriyle gündeme gelen Kolpaçino 3. Devre fragmanı yayınlanır yayınlanmaz Twitter’da “trend topic” listesinde yer aldı. Peki, Erkan Petekkaya’nın “Başkan” lakaplı bir mafya babasını canlandırdığı film ne zaman vizyona girecek? İlk iki serisiyle dikkat çeken Kolpaçino serisinin üçüncü filmi, daha maceralı, aksiyon ve eğlence dolu olan üçüncü filmiyle 11 Mart’ta beyazperdede olacak.

KOLPAÇİNO 3 . DEVRE FİLMİ YENİ FRAGMAN

ERKAN PETEKKAYA KOLPAÇİNO 3’DE HANGİ ROLDE?
Şafak Sezer’in yanı sıra Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Kubilay Penbeklioğlu, Tuğba Melis Türk, Mustafa Mert Koç, Çağrı Ergin, Ali Yerlikaya, Vahdet Çelik gibi oyuncular yer aldığı Kolpaçino 3. Devre’nin asıl bombası Erkan Petekkaya oldu. Paramparça dizisinde izleyicilerin karşısına bir iş adamı olarak çıkan Erkan Petekkaya, sinema filminde ‘Başkan’ lakaplı bir mafya babasını canlandırıyor. Kendine özgü tavırlarıyla, takıntılı olduğu seslerle ve slogan sözleriyle seyircinin gönlünde taht kurması beklenen ‘Başkan’ karakterinin sinemaseverlerin yeni gözdesi olacağı iddia ediliyor.erkan-petekkaya-kolpaçino-3

KOLPAÇİNO 3 KONUSU NEDİR
Şafak Sezer’in 5 yıldır beklenen yeni filmi Kolpaçino 3 Devre, bir tartışma sırasında Başkan’ın adamlarından birinin telefonu ile Özgür’ün telefonunun karışmasını ve sonrasında yaşanan komik olayları ele alıyor. İlk iki serisiyle ciddi izlenme oranlarına ulaşan Kolpaçino’nun yeni serisinde olaylar şöyle başlıyor: Özgür (Şafak Sezer), Sabri’nin (Aydemir Akbaş) ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır. Özgür, oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte ve oradan gelen para ile geçinmektedir. kolpaçino-3-filmiBir tartışma esnasında ‘Başkan’ lakaplı mafya babasının (Erkan Petekkaya); adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür, kendi villasının kirasını beklerken zarfta yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu fark eder ve paraların üstüne yatıp kaçış planları yapmaya başlar. Fakat Başkan, bunu Özgür ve arkadaşlarının yanına bırakmamaya kararlıdır.kolpaçino-3-devre-film-afis

You must be logged in to post a comment Login