baby sensory

Komedi Türkiye TV8 ekranlarında başlıyor

Türkiye’nin yeni komedyenini usta isimler seçecek

16 Mart 2015 Pazartesi, 10:50

Komedi Türkiye programı 18 Mart Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında başlıyor. Komedi Türkiye’nin jürisi Gülse Birsel, Haluk Bilginer ve Gani Müjde. Komedi Türkiye’nin ilk bölüm konuğu Sarp Apak.

Komedi Türkiye’de amatör komedyenler, profesyonel oyuncular eşliğinde hünerlerini sergileyecek. Komedi Türkiye programı Burcu Esmersoy’un sunumuyla ve muhteşem jürisiyle TV8 ekranlarında başlıyor. Komedi Türkiye’nin muhteşem jürisinde komedi denilince akla gelen ilk isimler var.

TÜRKİYE YENİ KOMEDYENİNİ SEÇECEK
Televizyon ekranlarından aşina olduğumuz başarılı oyuncular eşliğinde oynanan skeçlerle Türkiye bu yılın en komik kadınını ya da erkeğini seçecek. Komedi deyince akla gelen ilk isimler, Gani Müjde , Gülse Birsel ve Haluk Bilginer’le kahkaha tufanına hazır olun. Gülse Birsel’in yazdığı ‘Yalan Dünya’dan sevdiğimiz başarılı oyuncular, Bartu Küçükçağlayan, Derya Karadaş, Ömür Arpacı, aynı zamanda Murat Akkkoyunlu ve konuk sanatçı olarak Sarp Apak’lı  ‘Komedi Türkiye’ ilk bölümü ile 18 Mart Çarşamba 20.00’de TV8 ekranlarında…
Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin kaleme aldığı skeçlerde tüm hünerlerini sergileyecekler.

ÜNLÜ İSİMLER OYUNCU KOÇU OLDU
Komedi Türkiye’de ekibe sahnede performanslarıyla eşlik edecek ve sahne arkasında oyuncu koçu olarak çalıştıracak ünlü oyuncular: Bartu Küçükçağlayan, Ömür Arpacı, Derya Karadaş, Murat Akkoyunlu olacak. Ayrıca her hafta bir ünlü oyuncu skeçlerde konuk olacak.  İlk haftanın konuğu Sarp Apak !

Skeçlerde ayrıca  yer alacak profesyonel oyuncular:  Ünal Yeter, Seda Fettahoğlu, Tuğba Çom, Öznur Serçeler ve Diren Polatoğulları !  Amatör komedyenler, ünlü oyuncularla birlikte oynadıkları skeçlerde Gülse Birsel, Gani Müjde ve Haluk Bilginer’in karşısında en iyi performanslarını gerçekleştirmeye çalışacaklar.

Komedyen adaylarının skeçlerdeki performanslarını jüri ve ünlü oyuncular ayrı ayrı puanlayacak. En az puanı alan aday Komedi Türkiye yarışmasına veda ederken, elenen yarışmacının yerine bir sonraki hafta yeni bir komedyen adayı katılacak ve heyecan hiç durmadan artacak. Usta jüri üyelerinin karşısında skeçlerini oynayacak yarışmacılar için Türkiye’nin en komik ismi seçilmek hiç kolay olmayacak.

Gülse Birsel’in editörlüğünde, Gani Müjde ve Gülse Birsel’in usta kalemlerinden çıkan skeçler,  ünlü oyuncuların eşsiz performansları ve komedyen adaylarının heyecanı ile izleyicileri kahkaha dolu anlar bekliyor.

You must be logged in to post a comment Login