Komşular dizisi konusu ve oyuncuları

Komşular dizisi konusu nedir oyuncular kimler ? Neighbours uyarlaması Fox TV günlük dizi Komşular hakkında yeni haberler…

Fox TV’nin günlük dizisi Komşular’da yeni gelişme.. Komşular’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Neighbours dizisinden uyarlanan yeni günlük dizi Komşular’ın oyuncu kadrosu belli oldu. Komşular dizisinden ilk fragman ve fotoğraflar da yayınlandı.

Dünyanın en sevilen soap operalarından biri olan, Avustralya yapımı dizi ‘Neighbours’ artık Türkiye’de. Bugüne dek 60’ın üzerinde ülkeye satılmış, yayınlandığı her yerde büyük bir izleyici ilgisiyle karşılaşan dizi, ‘Komşular’ ismiyle FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını No Dokuz Production’un üstlendiği ve Avustralya’da uzun yıllar yayınlanan ‘Neighbours’ dizisinden uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Ali Oğuz Şenol, Gizem Altunay, Zafer Demircan, Arda Esen, Sema Şimşek, Kevork Türker ve Serap Önder gibi isimler yer alıyor.

KOMŞULAR DİZİSİ NEIGHBOURS KONUSU NEDİR?

Neighbours Erinsborough’un Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini konu alıyor. Neighbours, Avustralya’da yayımlanan bir televizyon dizisi. İlk olarak 18 Mart 1985’te Seven Network’te gösterildi. Reg Watson tarafından tasarlandı. Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi oldu.

Eski bir dizi olan Neighbours, ilk olarak 18 Mart 1985’te Seven Network’te izleyicisi ile buluşmuştu.Avustralya televizyonlarının en uzun süre yayımlanan dizisi olan Neighbours, birçok ödülün de sahibi. Sevilen dizi Reg Watson tarafından tasarlandı.

Komşular isimli günlük dizinin hazırlıkları başladı. Avustralya yapımı olan Neighbours dizisinden uyarlama olan Komşular’ın kanalı Fox tv oldu.

Dizinin senaristliğini Ruhumun Aynası dizisini de yazan Zehre Çelenk yapacak. Dizinin oyuncu kadrosuyla ilgili de görüşmeler sürüyor.  Dizi yeni sezonda Fox TV ekranlarında hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Komşular dizisi konusu ve oyuncuları

x