Kördüğüm dizisine iki ünlü oyuncu katıldı

Kördüğüm’e sürpriz oyuncular

16 Mart 2016 Çarşamba, 00:31

Fox TV’de Perşembe akşamları yayınlanan Kördüğüm dizisine iki yeni oyuncu katıldı.

Fox’un sevilen dizisi Kördüğüm’e son olarak ‘Güneşin Kızları’nda rol alan Teoman Kumbaracıbaşı (Murat rolüyle) ve son zamanlarda siyasi kimliğiyle de tanınan Mehmet Aslan (Demir rolüyle) dahil oldu.

Kördüğüm dizisinin Perşembe akşamı yayınlanacak 11’inci bölümde seyirci karşısına çıkacak Mehmet Aslan, otomotiv sektöründe iş yapan Ali Nejat’ın tanıdığı, iş adamı Demir karakterini canlandıracak. Aslan’ın yanı sıra diziye katılan Teoman Kumbaracıbaşı da Avrupa’nın sayılı iş adamlarından Murat Seyhanlı olarak ekrana gelecek.

Kördüğüm dizisinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Tülay Günal, Rojda Demirer, Murat Daltaban, Ege Aydan, Aybars Kartal Özson, Gözde Çığacı ve Ayda Aksel rol alıyor. Kördüğüm, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00’de FOX’ta!Teoman-Kumbaracıbaşı-kördüğüm-dizisi

mehmet-aslan-kördüğüm-dizisi

KÖRDÜĞÜM 11. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
NAZ HAMİLE
Naz’ın hamile olduğunu öğrenen Umut, Naz’dan evliliklerini sürdürmek için bir şans daha ister. Naz kararsızdır… Ali Nejat, Kaan’ı da alıp Ayhan’ın restoranına kahvaltıya giden Naz ve Umut’u uzaktan izler. Dosyasını unuttuğu için eve dönen Umut ise anahtarıyla kapıyı açtığında karşısında Ali Nejat’ı bulur.

UMUT’A YENİ TEKLİF
Ali Nejat, Kaan’ın Feyza ile gittiği dağ evinde yaşadığı tehlikeli gecenin faturasını Neslihan’a keser. Kendisinden habersiz yürütülen yerli otomobil yapım projesini iptal eden Tarık Bey ise, Umut’u Karas Holding’ten kovar. Ali Nejat’ın eski dostu Murat ise yıllar sonra çıkagelir ve Ali Nejat’a ortaklık teklif eder. Aynı zamanlarda Umut da gizemli birinden iş teklifi almaktadır…

You must be logged in to post a comment Login