Kördüğüm dizisinde Mehmet Aslantuğ sürprizi

Gizemli karakter Enver Bey’in kim olduğu ortaya çıktı

28 Nisan 2016 Perşembe, 01:03

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ Kördüğüm dizisinde Feyza’nın gizemli eski eşi Enver Bey rolünü canlandıracak.

İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un başrolde oynadığı Kördüğüm dizisinde ünlü bir oyuncu daha katıldı. Kördüğüm dizisinde son haftalarda adı sıkça geçmeye başlayan Feyza’nın eski eşi Enver Bey karakteri sonunda ortaya çıkıyor. Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ, Kördüğüm dizisine Enver Bey karakteriyle katıldı.

28 Nisan Perşembe günü yayınlanacak Kördüğüm dizisinin 17. bölümünde başarılı oyuncu Mehmet Aslantuğ ilk defa rol alacak. Aslantuğ dizide Feyza’nın gizemli eski eşi Enver Bey karakterini canlandıracak ve yurtdışından Türkiye’ye dönüş yapacak. Holding ve köşkte ailenin en gizli sırlarını bilen kişileri kendi adına çalıştıran Enver Bey’in planının ne olduğu ise gelecek bölümlerde ortaya çıkacak. Mehmet Aslantuğ‘un diziye dahil olmasıyla birlikte öykünün gidişatında büyük değişiklikler yaşanacak.

ENVER BEY’İN DÖNÜŞ KARARI
Şirketi içeriden yok etme planları yapan Murat, Neslihan’ın ardından Oğuz’a da ‘Enver Bey’ adına çalıştığını bildiğini söyler. Oğuz artık mecburen Murat’ın safındadır. Hem Feyza hem de Tarık Bey, Ali Nejat’ın tüm itirazlarına rağmen Murat ile ortaklık imzalar. Bu sırada Ali Nejat da Murat’ın tuzağına düşer. Feyza’nın gizemli eski eşi Enver Bey ise İstanbul’a dönmeye karar verir. Karas Holding ve Karasu Ailesi için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…kördüğüm-feyza

NESLİHAN VE UMUT’UN YOLLARI KESİŞİYOR
Ali Nejat’ın evlilik teklifi karşısında şaşkınlığa uğrayan Naz geceyi Ali Nejat ve Kaan’la birlikte geçirir. Ali Nejat’a olan borcunu ödeyebilmek için araladığı her kapı yüzüne kapanan Umut ise Murat’a bir teklifte bulunur. Murat’ın ofisinde yolları kesişen Umut ve Neslihan birbirlerine destek olur.kördüğüm-dizisi-17.-bölüm

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, Fox Tv’de yayınlanan, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştıkları, yönetmenliğini Gökçen Usta’nın üstlendiği ‘Kördüğüm dizisi Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlarda..

You must be logged in to post a comment Login