Kösem Sultan’ın Sakız Adası’ndaki çekimleri başladı

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi çekimlerinden ilk kareler

22 Ağustos 2015 Cumartesi, 03:12

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinin çekimleri Yunanistan’ın Sakız Adası’nda sürüyor.

Star TV’de, 1 Ekim Perşembe akşamı başlayacak olan ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’ın ilk sahnelerinin çekimi Yunanistan’ın, Sakız Adası’nda başladı. Zeynep Günay Tan’ın yönettiği ilk bölümde ‘Kösem’in küçük yaşta, adı henüz ‘Anastasya’ iken kaçırılıp saraya getirilmesi yer alıyor.

Kösem’in 17 yaşındaki hali için Yunan bir oyuncu ile anlaşıldı. 20’li yaşlardaki ‘Kösem Sultan’ı, Beren Saat canlandıracak. Diziye 13’üncü bölümde girecek. Yapımın ön hazırlığı 30 milyon liraya mal oldu. Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi Star TV’de, 1 Ekim Perşembe akşamı izleyiciyle buluşacak.

BEREN SAAT KÖSEM ROLÜ İÇİN SARIŞIN OLUYOR

Muhteşem Yüzyıl dizisinin devam olarak geçen Muhteşem Yüzyıl-Kösem’de başrole hayat verecek olan Beren Saat, yeni rolü için saçlarını kesecek ve yıllardır koyu renk olan saçlarını altın sarısı yapacak. Ancak başarılı oyuncu, yeni imajının ilk defa ekranlarda gözükmesi adına kameralara görüntü vermemeye özen gösterecek.kösem-sultan-dizi-seti-1 kösem-sultan-dizi-seti-2 kösem-sultan-dizi-seti-3 kösem-sultan-dizi-seti-4 kösem-sultan-dizi-seti-5

You must be logged in to post a comment Login