Kurban Bayramı’nda TV’de hangi diziler ve filmler var?

Kurban Bayramı’nda televizyonda hangi diziler ve filmler yayınlanacak? İşte 2015 Kurban Bayramı TV yayın akışları

23 Eylül 2015 Çarşamba, 18:38

Kurban Bayramı’nda televizyonda neler var hangi diziler yayınlanmıyor? İşte 2015 Kurban Bayramı TV yayın akışları

TVAktuel.com ÖZEL-TV kanalları Kurban Bayramı’na özel yayın akışları hazırlarken, bazı sevilen dizilerde ekrana bir hafta ara verdi. Kanal D’de Kurban Bayramı dolasıyla Kurtlar Vadisi Pusu, Güllerin Savaşı ve Alın Yazım dizileri yayınlanmayacak. ATV’de Kara Ekmek ve Star TV’deki Kiralık Aşk dizilerinin de bayramda yeni bölümleri yayınlanmayacak.

Ekranların sevilen kanallarından birisi olan Kanal D, bayrama özel yayın akışıyla yine dikkat çekecek. Kanalda perşembe, cuma ve cumartesi günleri ise filmler ekrana gelecek. Perşembe günü Yapışık Kardeşler filmi tv’de ilk kez, cuma günü Öğrenci İşleri filmi tv’de ilk kez, cumartesi günü ise Çakallarla Dans 3 tekrarıyla ekrana gelecek. Bayrama özel Buyur Burdan Bak ise cuma günü 22.30’da yayınlanacak.

Türkiye’nin önde gelen oyuncularını bir araya getiren Yapışık Kardeşler bayram ekranında Kanal D'de yayınlanacak.

Türkiye’nin önde gelen oyuncularını bir araya getiren Yapışık Kardeşler bayram ekranında Kanal D’de yayınlanacak.

Star TV’de bayramın ilk günü Perşembe akşamı sevilen Türk filmleri ekrana gelecek. 24 Eylül Perşembe akşamı Star’da Hababam Sınıfı Tatilde ve Tosun Paşa filmleri yayınlanacak. Cuma akşamı Kiralık Aşk’ın kolaj bölümü ve Çilek Kokusu’nun tekrarı ekrana gelirken, Cumartesi akşamı Çarkıfelek ve Tatlı Küçük Yalancılar’ın yeni bölümü yayınlanacak. Pazar akşamı ise Eğlendirme Dairesi programı ve Avanak Kuzenler filmi ekranda olacak.

Efsane film Tosun Paşa,bayramın 1. günü Star TV'de yayınlanacak

Efsane film Tosun Paşa,bayramın 1. günü Star TV’de yayınlanacak

Kara Ekmek dizisini Cuma akşamı yayınlanmayacak olan ATV’de Perşembe akşamı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın tekrar bölümü, Cuma Kara Ekmek kolaj bölümü ve efsane film ET, Cumartesi ise Kertenkele’nin yeni bölümüyle sevilen program Elin Oğlu’nun bayram özel programı ekranda olacak.

Elin Oğlu programı bayrama özel bölümüyle ekranda olacak

Elin Oğlu programı bayrama özel bölümüyle ekranda olacak

Fox TV’de ise Perşembe akşamı İnadına Aşk yeni bölümüyle ekranda olacak. Cuma akşamı Hobbit Beklenmedik Yolculuk, Cumartesi Megazeka ve GI Joe isimli filmler yayınlanacak. Pazar akşamı ise sevilen dizi O Hayat Benim yeni bölümüyle ekranda olacak.

Perşembe akşamı Wild Card ve Next isimli filmleri ekrana sürecek olan Show TV’de  Cuma akşamı Güldür Güldür’ün tekrar bölümü, Cumartesi İlişki Durumu Karışık dizisinin yeni bölümü, Pazar ise Madagaskar 3 adlı film yayınlanacak.

You must be logged in to post a comment Login