Kurt Seyit kasırga gibi esiyor

Kurt Seyit ve Şura dizisinin yeni bölümü bu akşam 22.00’de Star TV ekranlarında…

Seyit Mürvet’i daha yakından tanımak, onunla bir yuva kurmak için çaba sarfederken, Şura Petro ile evlenme kararının sancılarını çekmektedir. Tina ile tartışırlar.

Kendisine küs olan Sabri’nin gönlünü almaya çalışırken Seyit, Petro ve Şura’nın nişanlandıklarını, evleneceklerini öğrenir. Petroya kasırga gibi eser…

Petro iki ateş arasında kalmıştır. Alya Şura’ya yardım bahanesiyle evlerine yerleşmiş, Petro’ya istediklerini yaptırabilmek için ilişkilerini Şura’ya söylemekle tehdit etmektedir. Petro bu tehditi kendi lehine bir pazarlıkla sonuçlandırır. Bunun sonucunda hem Billy’den kurtulacak, hem de Billy’nin ona karşı kullandığı mektubu ele geçirecektir.

Öte yandan Yahya, Ankara’dan büyük bir haberle döner. Meclise girmek üzere teklif almıştır. Güzide’yi ve Binnaz’ı alıp Ankara’ya yerleşecektir. Önce biraz gönülsüz de olsa bunu kabul eden Güzide, Celil’in yaralı bir şekilde şehre dönmüş olduğunu öğrendikten sonra tavır değiştirir, gitmek istemez. Yahya Bey, Güzide’nin ani değişiminden şüphelenmeye başlar.

Seyit’in Şura için dövüştüğü haberini Ayşe’den alan Mürvet’in içine bir ateş düşer. Seyit’e ne yapsa da Şura kadar yakın olamayacağını düşünür. Aynı gece yarısı kapı çalınır ve Seyit tüm hayatını, kaderi değiştirebilecek bir misafirle karşı karşıya kalır.

Yayın Günü: 6 Kasım Perşembe
Yayın Saati: 22.00

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kurt Seyit kasırga gibi esiyor

x