baby sensory

Kurt Seyit Şura’da maaş krizi mi çıktı?

Fahriye Evcen ve Farah Zeynep Abdullah arasında kriz iddiasına Ay Yapım’dan açıklama geldi.

21 Ağustos 2014 Perşembe, 09:23
Kurt Seyit dizisindeki Fahriye Evcen ve Farah Zeynep Abdullah’ın arasındaki fiyat farkı ortaya çıkınca setin karıştığı yönündeki habere Ay Yapım’dan açıklama geldi.
Fahriye Evcen, Star TV’deki ‘Kurt Seyit ve Şura’nın kadrosuna katıldı. Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi ‘Murka’yı oynayacak. Posta Gazetesi’nde imzasız olarak ‘kriz’ anonsuyla duyurulan “Kurt Seyit ve Şura İstanbul” dizisiyle ilgili haberler ile ilgili AY Yapım’dan açıklama geldi. Posta’nın haberine göre, Fahriye Evcen’in 30 bin TL, Kıvanç’ın sevgilisi ‘Şura’yı canlandıran Farah Zeynep Abdullah’ın bölüm başına 20 bin TL alması nedeniyle, Farah Zeynep fiyat farkını öğrenince sette kriz çıktı. 72 bin lira alan Kıvanç da dizinin reytingi iyi gitmeyince sezon sonunda fiyatı 60 bine indirmişti.

AY YAPIM’DAN AÇIKLAMA

Dizinin yapım şirketi Ay Yapım’ın haberle ilgili açıklaması şu şekilde…

“21 Ağustos 2014 tarihinde Posta Gazetesi’nde imzasız olarak ‘kriz’ anonsuyla duyurulan “Kurt Seyit ve Şura İstanbul” dizisiyle ilgili haber tamamen hayal ürünüdür.

“Kurt Seyit ve Şura İstanbul” dizisinin seti henüz başlamamıştır. Söz konusu oyuncular henüz bir araya dahi gelmemişlerdir. Başlamamış bir sette bir krizin yaşanmış olması da mümkün değildir. Oyunculara ödendiği iddia edilen rakamların hiç biri gerçek olmadığı gibi, geçmişte yapılan bazı haberlerde yer alan indirimler, pazarlıklar söz konusu hiç değildir. Dolayısıyla bahsedilen krizin gerçek olması için tek bir dayanak dahi mevcut değildir. Hal böyle iken asılsız bir haberin farklı mecralarda da yayılması, haberde ismi geçen herkesi fazlasıyla üzmektedir.

Şirketimiz tarafından duyurusu yapılmamış, onaylanmamış ya da gazeteci imzası barındırmayan haberlere itibar etmemenizi önemle rica ederiz.”

kurt-seyit

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...