Kurt Seyit ve Şura’nın finalinde neler olacak?

Kurt Seyit ve Şura dizisinin final bölümünde neler olacak? Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah,  Fahriye Evcen ve  Zerrin Tekindor’un paylaştığı Kurt Seyit ve Şura “İstanbul” final bölümüyle 20 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelecek.

Seyit için intikam vakti! Kurt Seyit, Petro’dan  intikam almaya ant içiyor!

21. VE FİNAL BÖLÜMÜ KONUSU
Kurt Seyit ve Şura’nın hikayesi İstanbul’da son bulmuş, Seyit’in Şura’yı uğurladığı gemi limandan ayrılmış, ama Seyit’in gönlündeki gemi hala demirli durmaktadır.  Seyit Şura’nın  hayalinin peşini bırakamaz. Bütün gün anılarının peşinde dolaşır durur. Mürvet ise  rüyalarının korkusuyla Seyit’in o gemiye Şura’yla bindiği endişesindedir. Seyit geciktikçe onun da endişeleri giderek artar.
Alya, İngiliz askerleri tarafından yakalanır, Petronun peşindeki askerler, şimdi Alya’ya yardım eden Seyit’in peşine düşerler. Evine baskın yaparlar.. Baskın haberini daha önceden öğrenen Lütfü, Mürvetler’i Pera’ya kaçırır.
Petro’nun evi de İngiliz askerleri tarafından işgal edilince Tina çaresiz  Celil’in  yardımıyla  Şeref oteline sığınır. Mürvet, Şura’nın ablasıyla aynı yerde saklanmak zorunda kalınca, Şura ile Seyit’in hikayesinin bilmediği bölümlerine de ulaşır..
Seyit peşindeki işgalci askerlerden kurtulup otele geldiğinde, tehlikenin büyüklüğünü öğrenir.  Kendi yüzünden ailesini bir kez daha tehlikeye atmak istemeyen Kurt Seyit, tehlikenin üstüne gitmeye karar verdiğinde, Petroyla ilgili gerçeği öğrenir.  Petro, artık bir rakip değil, vatanından ayrılma sebebidir.  En yakın arkadaşlarının, Mişa’nın, Ailesinin, kollarında can veren  küçük kardeşi Osman’ın katilidir.

KURT SEYİT VE ŞURA FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kurt Seyit ve Şura’nın finalinde neler olacak?

x