baby sensory

Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar’ı aşk acısı yıkacak!

Hiç bir şeyin yıkamadığı Polat’ı ayrılık yıkıyor!

26 Mart 2015 Perşembe, 01:14

Kurtlar Vadisi Pusu 26 Mart Perşembe yayınlanacak 252. ve  yeni bölümde Polat Alemdar aşk acısı çekecek! Leyle Polat’tan ayrılma kararını alıyor. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’da bu akşam yaşanacaklar.

Leyla’nın cevabı karşısında hayal kırıklığına uğrayan Polat, olan biteni anlamlandırmaya çalışır. Acısını içinde yaşayan Leyla ise Polat’tan köşe bucak kaçmaya ve sorularını cevapsız bırakmaya devam etmektedir.

Leyla’nın cevabı karşısında hayal kırıklığına uğrayan Polat, olan biteni anlamlandırmaya çalışır. Acısını içinde yaşayan Leyla ise Polat’tan köşe bucak kaçmaya ve sorularını cevapsız bırakmaya devam etmektedir. polat-alemdarHarun’u Sagir’in elinden kurtararak korumaya alan KGT ekibi, bu kez de Lion Timi tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Fehmi ile yaptığı görüşmeden sonra kafası karışan Pusat’la Erhan’ın arasında geçen ilginç konuşma ne olacak? Hoca’nın Polat’a açıklayacağı büyük kararı ne? Polat’ın bu karar karşısında tepkisi ne olacak? Erdem, mühendislerin karşısına çıkacak. Bu karşılaşmanın Erdem için taşıdığı  farklı anlam ne? Erdem’in geçmişine dair bilinmeyenler açığa çıkacak.

Aksiyonun bir an bile eksilmeyeceği yeni bölümüyle Kurtlar Vadisi Pusu, kendi günü ve kendi saatinde Kanal D’de.

KURTLAR VADİSİ PUSU 252. BÖLÜM 2. FRAGMANI-POLAT’IN AŞK ACISI

KURTLAR VADİSİ PUSU 252. BÖLÜM 1. FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login