Kurtlar Vadisi Pusu 255. bölüm fragmanı yayınlandı

Kurtlar Vadisi Pusu 255. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 16 Nisan Perşembe yayınlanacak yeni bölümünde Polat Alemdar ve ekibi Kuzey Irak’a gidecek.

İzleyiciyi ekrana kilitleyen dizi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta yine gündeme bomba gibi düşecek. İşte dizinin yeni fragmanı ve detayları…

Geçtiğimiz hafta 254. bölüm ile ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu’da Akif ve Yasin, Sagir’in pususuyla karşı karşıya kaldılar. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 255. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 255.yeni bölüm 16 Nisan Perşembe akşamı ekranlarda. Yeni bölüm fragman videosu haberimizden izleyebilirsiniz…

Dizide; KGT ekibi Sagir’in elinde. ŞEDİD örgütü Akif’in kafeste yakılması için hazırlıklarına başlar. Akif’in kurtulmak için ümidi kalmamıştır. Ancak komutan Yasin her yerde onu ve arkadaşlarını aramaktadır.

Her bölümü merakla izlenen Kurtlar Vadisi son bölümü de kafalarda soru işareti bıraktı. 9 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen dizide; Türk mühendisleri kurtarmak için başlatılan operasyon başarıyla sonuçlanmış, ancak Erdem’in kız arkadaşı Aydan kurtarılamamıştı. Tapınakçıların lideri yeni bir kanlı ayine daha hazırlanırken karşısında Polat Alemdar’ı buldu. Öte yandan Pusat’ın, yaşadığı kayıp büyük oldu.

KURTLAR VADİSİ PUSU 254. BÖLÜM ÖZETİ

Polat Alemdar ve ekibini köşeye sıkıştırdığını düşünen Lion Timi Komutanı John’u bekleyen sürpriz ne oldu? Erdem’in Polat Alemdar’dan isteği neydi? Akif ve Yasin, Sagir’in pususuyla karşı karşıya kaldılar.

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünde ateş çemberindeki mücadele nefesleri kesti. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Pusat’ın Baltazar’la yaptığı Tilki Andrei planı yolunda gitmedi. Pusat’ın kaybı büyük oldu. Leyla ise gerçekleri saklamakta ısrarcıydı ve Polat’ın tüm çabalarını karşılıksız bırakmaya devam etti. Yüce Majeste’nin gizli reçetesi ortaya çıktı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kurtlar Vadisi Pusu 255. bölüm fragmanı yayınlandı

x