baby sensory

Kurtlar Vadisi Pusu’da 10 yıllık sır ortaya çıkıyor

Polat Alemdar 10 yıl sonra Stonehenge’de büyük sırrı öğreniyor

24 Aralık 2015 Perşembe, 08:00

Kurtlar Vadisi Pusu 277. bölümde Polat Alemdar’ın 10 yıldır beklediği büyük sır Stonehenge’de ortaya çıkacak.

Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını bu hafta büyük bir sürpriz bekliyor. Polat Alemdar’ın 10 yıl önce yayınlanan Kurtlar Vadisi’nin 97. Bölümünde, 2015 yılında kendisine ulaştırılması için gönderdiği zarfın sırrı ortaya çıkıyor.

“Kurtlar Vadisi Pusu”nun yeni bölümünde izleyicilerin merakla beklediği o an geldi.
Dizinin bu bölümünde nefesler tutulacak ve uzun zamandır merakla beklenen büyük bir sürpriz yaşanacak. Polat Alemdar’ın 10 yıl önce yayınlanan “Kurtlar Vadisi”nin 97. bölümünde, 2015 yılında kendisine ulaştırılması için gönderdiği zarfın sırrı bu akşam ortaya çıkacak.

Zarftan on yıl sonra çıkan büyük sır ne?
Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını bu hafta büyük bir sürpriz bekliyor. Polat Alemdar’ın 10 yıl önce yayınlanan Kurtlar Vadisi’nin 97. Bölümünde, 2015 yılında kendisine ulaştırılması için gönderdiği zarfın sırrı ortaya çıkıyor.kurtlar-vadisi-pusu-Stonehenge-polat-alemdar

POLAT ALEMDAR VE BÜYÜK KONSEY’İN STONEHENGE’DEKİ BÜYÜK BULUŞMASI
Ve Büyük Konsey Stonehenge’de toplanıyor. Dünyayı yöneten büyük hanedanların katılımıyla gerçekleştirilen toplantının katılımcıları arasında Polat Alemdar ve Kuzuzade ailesini temsilen Yusuf da vardır. Davetiyeleri dağıtma görevi verilen Zeynep, Polat’a konsey toplantısına katılmamasını tavsiye ederken, Polat Alemdar’ın ise bu fırsatı kaçırmaya hiç niyeti yoktur.kurtlar-vadisi-pusu-polat-alemdar-sır-mektup
Karun’un talimatıyla harekete geçen John Smith ve Ariel, Irak’ta bulunan Hoca’yı düzenledikleri bir operasyonla kaçırırlar. Amaçları Hoca’yı etkisiz hale getirerek Türkiye’nin bölge üzerindeki etkisini kırmaktır. Bu sırada Hoca’yı korumakla görevli Cahit ve Yasin tuzağa çekilir. Ancak Hoca’ya hiç ummadığı bir yerden, Gölge’den destek gelir ve Hoca kurtulur. Peki Polat Alemdar’ın kurşunlarının hedefi olan Gölge neyin peşindedir? Polat Alemdar ise bu sayede hem Gölge’nin yaşadığını öğrenir, hem de can düşmanının Hoca’yı neden kurtardığını merak eder.

KURTLAR VADİSİ PUSU 277. BÖLÜM FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login