Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat acı gerçekle yüzleşiyor

02 Mart 2016 Çarşamba, 12:31

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 3 Mart Perşembe yayınlanacak 285. bölümde Polat Alemdar geçmişle hüzünlü bir buluşma yaşıyor. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 285. bölüm fragmanı

Yusuf, Smith için hazırladığı riskli ama akıllıca hamlesini Zeynep’e anlatır. Zeynep, duyduğu bu plana destek olmaya karar verir. Öte yandan Öktem’den öğrenmek istediği bilgilere ulaşmak için aklına gelen her yolu deneyen Smith hala aradığı cevapları duyamamıştır. Bu esnada alacağı bir haberle şaşkına dönen Smith için daha büyük bir sorun ortaya çıkar.

Gölge, laboratuvardan aldığı numunenin sırrının Polat Alemdar’da olduğunu çok geçmeden fark eder. Bugüne kadar Polat’a karşı yaptığı hiçbir hamleden sonuç alamayan Gölge, farklı bir yöntem denemeye karar verir.

SİYAH SANCAK ESİR PAZARINDApolat-alemdar
Şedid saldırısı altında kalan masum köyleri zulümden kurtarıp erzak yardımı yapan Siyah Sancak ekibi, esir pazarlarından haberdar olur. Çok sayıda esirin hayatını kurtarmak için bir plan yapan Yasin Komutan, ekibiyle birlikte tehlike ve heyecan dolu bir operasyon gerçekleştirir.

ACI VEREN KARŞILAŞMA
Polat, Ali Candan olarak yaşadığı hayatının ne denli değiştiğini adım adım fark eder ve her öğrendiği detay onu daha da meraklandırır. Geçmişinin izini süren Polat karşılaştığı acı gerçek karşısında vereceği tepkiyle herkesi çok şaşırtacak. Kurtlar Vadisi Pusu, unutulmayacak 285. Bölümüyle, 3 Mart Perşembe günü Kanal D’de…

KURTLAR VADİSİ PUSU 285. BÖLÜM FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login