Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar sürprizi!

Kaza sonrası setlerden uzun süre ayrı kalacağı söylenen Necati Şaşmaz, setlere geri döndü. Geçirdiği trafik kazası sonrası dizi setlerinden uzak kalacağı söylenen Necati Şaşmaz sürpriz yaptı. Dizinin bu hafta ekrana gelecek 237. bölümde izleyicisiyle buluşan Şaşmaz’ın 238. bölümden itibaren tam zamanlı dizide yer alacağı belirtildi.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 236. bölüm çekimlerinde kullandığı araçla kaza yapan Necati Şaşmaz, ekranlara hızlı döndü. Şaşmaz, kısa da olsa 237. bölümde rol aldı.

Seyircinin heyecanla beklediği 237. bölümün fragmanında Akif’i de bekleyen kötü bir sürpriz de göze çarpıyor. IŞİD’den kaçıp Türkiye sınırına giriş yaptığında asker tarafından gözaltına alınan Akif, bu kez de emniyette başka bir şokla karşılaşıyor. Fragmanda, Savcı Leyla’nın korumasının Akif’e silah doğrulttuğu görülüyor.

ŞAŞMAZ SETLERE DÖNÜYOR
Öte yandan, Necati Şaşmaz’ın hızla iyileştiği, gelecek haftadan itibaren tam zamanlı olarak dizinin çekimlerinde yer alacağı öğrenildi. Buna göre, Polat Alemdar’ın 238. bölümde tam zamanlı olarak dizide bulunması bekleniyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 237. bölüm fragmanı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar sürprizi!

x