baby sensory

Leke dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Leke yeni bölüm fragmanı izle

11 Nisan 2019 Perşembe, 00:01

Leke dizisi Kanal D konusu nedir? Leke dizisi oyuncuları kimler? Leke 1. bölüm ilk fragmanı yayınlandı mı? Kanal D Leke dizisi nerede çekiliyor? Leke’nin yayın günü ve tarihi belli oldı. İşte Kanal D’nin yeni dizisi Leke hakkında yeni haberler…

LEKE YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen’in paylaştığı Kanal D’nin yeni dizisi “Leke”nin ilk tanıtımı Pazar akşamı izleyiciyle buluştu. 16 Nisan Salı günü ilk bölümü ekrana gelecek dizinin çarpıcı hikayesi ve genç, yetenekli oyuncularıyla dikkat çeken tanıtımı izleyenlerden tam not aldı.

Ekranların yeni ikilisi; “Yasemin & Cem”

Burak Sevinç ve Melis Sezen, başarılı performansları ve uyumlarıyla sosyal medyadan övgü topladı. Kadınlara mesafeli duran genç iş adamı Cem (Burak Sevinç) ile hayatını yetiştirme yurdunda yaşayan işitme engelli kardeşi Murat’a adayan Yasemin’in (Melis Sezen) hikayesini konu alan Leke, sarsıcı tanıtımıyla büyük merak uyandırdı.

Hazin bir aşk hikayesi! “Leke” Salı günü Kanal D’de!

Aşk mı yoksa gurur mu galip gelecek?

“Leke”nin ilk tanıtımında bir organizasyon şirketinde çalışan hukuk öğrencisi Yasemin’in kardeşinin ameliyat parasını biriktirmeye çalışırken yaşadığı sarsıcı olaylar ekrana geldi. Cem ve Yasemin’i bir araya getiren fakat silinmesi güç bir leke bırakan olaylar, dizide ikiliyi fırtınalı bir aşka sürükleyecek.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun, senaryosunu Yıldız Tunç’un kaleme aldığı “Leke”, Salı günü Kanal D’de…

LEKE DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Yetiştirme yurdunda büyümüş hukuk öğrencisi Yasemin (Melis Sezen) ve iş hayatında başarılı olan ancak özel hayatında kadınlara mesafeli ve güvensiz olan Cem’in (Burak Sevinç) saf ve temiz aşklarını konu alıyor. Aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışan, hayatını işitme engelli erkek kardeşine adayan Yasemin karakterine dizide güzel oyuncu Melis Sezen hayat veriyor. Geçmişte ailesinin parçalanmasına tanık olan, atlatamadığı bu travma nedeniyle kadınlarla arasında mesafe olan Cem’i ise başarılı oyuncu Burak Sevinç canlandırıyor. Kalbi kırık ve yaralı iki ruhun eşsiz aşk hikayesini anlatan Leke, izleyiciyi büyülü bir yolculuğa çıkaracak.

LEKE OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun, senaryosunu Yıldız Tunç’un kaleme aldığı “Leke” dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen’in paylaştığı yapımda ayrıca Selen Uçer, Mehmet Bozdoğan, Nail Kırmızıgül, Tolga Güleç, Nurinisa Yıldırım, Ferdi Sancar, Tuğçe Açıkgöz, Lale Başar, Selahattin Paşalı, Kerim Tuna Kaba, Yağmur Özbasmacı, Ziya Çiçek, Serap Öner, Aslı Turanlı, Mert Asutay, Mehmet Avcı ve Ali Savaşçı rol alıyor.

“Leke”, Salı akşamı saat 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

You must be logged in to post a comment Login