Masum dizisi 2. sezon olacak mı?

Blu TV’de yayınlanan, Türkiye’nin ilk yerli online dizisi Masum’un 2. sezonu için karar verildi.

Doğan Grubu’na ait Blu TV dijital yayın platformunun ilk dizisi olan Masum 1. sezonuyla büyük beğeni topladı.

Başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan’ın  olduğu Masum dizisi, Blu TV platformunda 8 bölüm olarak yayınlandı. Masum dizisi hayranlarına 2. sezon müjdesi de geldi. Polisiye ve dramayı buluşturan yapım, 2. sezon onayını aldı.

Devam sezonu haberini İstanbul Film Festivali kapsamında düzenlenen Köprüde Buluşmalar panelinde konuşan dizinin senaristi Berkun Oya ve dizinin yönetmeni Seren Yüce açıkladı. Masum dizisinin 2. sezonunda aynı oyuncu kadrosu mu rol alacak yoksa yeni oyuncu ve konuyla mı ilerlenilecek henüz netlik kazanmadı.

DEV KADRO
Her biri 60 dakikalık 8 bölümden oluşacak “Masum”, iddialı bir kadroya sahip. Sıradan görünen bir ailenin çevresinde gelişen sıra dışı bir hikâyeyi konu alacak dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan var.

Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu “Bayrak”tan uyarlayıp aynı zamanda proje tasarımı ve senaristliğini üstlendiği dizinin yapımcısı ise D Productions. Polisiye ve dramayı harmanlayan “Masum”un yönetmen koltuğunda da Altın Portakal ödüllü Seren Yüce oturuyor.

Reklamsız içerik
BluTV, her ay en az 30 yeni film ve dizinin gösterildiği bir internet televizyonu. Bilgisayar ve akıllı cep telefonlarının yanı sıra Smart TV ve Apple TV gibi büyük ekran servisler üzerinden de izlenebilen Blu TV, reklamsız içerik sunuyor.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Masum dizisi 2. sezon olacak mı?

x