Masum dizisi nasıl izlenir?

Haluk Bilginer , Okan Yalabık ve Ali Atay’ın başrollerinde oynadığı Blu TV Masum dizisi nasıl izlenir? Blu TV Masum dizisi bedavaya nasıl izlenir? Masum dizisini izlemek için ne yapmak gerekiyor?

Dijital TV sektörünün yeni oyuncusu BluTV’de Masum dizisi yayınlanmaya başladı. 7 gün ücretsiz olarak izlenebilen BluTV daha sonra aylık 9.99 TL’ye izlenebiliyor.

MASUM DİZİSİ ÜCRETSİZ NASIL İZLENİR?

* İlk 7 gün ücretsiz, sonrasında ayda sadece 9,90TL
* 1000’lerce film, BluTV’ye özel diziler ve daha fazlası
* Tek tuşla iptal edebilme kolaylığı

MASUM DİZİSİNİN KONUSU VE OYUNCULARI

Emekli Komiser Cevdet ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar…

Proje Tasarım ve Senaryo: Berkun Oya
Yönetmen: Seren Yüce

Oyuncular: Haluk Bilginer (Cevdet), Nur Sürer (Nermin), Ali Atay (Yusuf), Okan Yalabık (Tarık), Serkan Keskin (Taner), Tülin Özen (Emel), Bartu Küçükçağlayan (Selim), Mehmet Özgür (Selahattin)

Polisiye ve dramayı harmanlayarak, ilk bakışta sıradan görünen bir Türk ailesinin çevresinde sıra dışı bir hikâyeyi konu alan dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan rol alıyor.

Yapımını D Productions’ın yaptığı, Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu “Bayrak”tan uyarlayıp aynı zamanda proje tasarımı ve senaristliğini de üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Altın Portakal ödüllü Seren Yüce yaptı. Dizi her biri 60 dakikalık 8 bölümden oluşuyor.

BluTV, her ay en az 30 yeni film ve dizinin gösterildiği bir internet televizyonu. Bilgisayar ve akıllı cep telefonlarının yanı sıra Smart TV ve Apple TV gibi büyük ekran servisler üzerinden de izlenebilen Blu TV, reklamsız içerik sunuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Masum dizisi nasıl izlenir?

x