Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Kırmızı Oda’da Doktor Hanım’ın yeni danışanı oluyor! Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda birleşiyor

TRT 1’de ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisinde Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Han, Kırmızı Oda’da Binnur Kaya’nın oynadığı psikiyatr Doktor Hanım’ın danışanı olacak. OGM Pictures imzalı iki dizi birleşirken, İnci’nin Han’ı Doktor Hanım’a götürmesiyle ilginç sahneler ekrana gelecek. Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizilerinde, daha önce Leyla ile Mecnun ve Behzat Ç’deki gibi ortak sahneler olacak.

 

OGM Pictures’ın TRT 1 için çektiği Masumlar Apartmanı dizisine, yine aynı yapımın imzasını taşıyan Kırmızı Oda dizisinden flaş bir transfer olacağı öne sürüldü.

 

Büyük bir merakla izlenen Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda’yla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan ve OGM Pictures imzası taşıyan yapımların seyici karşısına büyük bir sürprizle çıkacağı öne sürüldü.

Masumlar Apartmanı dizisinin önceki akşam yayınlanan 25. bölümünde psikiyatr krizi yaşandı. Masumlar Apartmanı son bölümde, Han’ın çocukluktan bu yana yaşadığı travmaları nedeniyle kağıt-çöp toplamaya çıktığını öğrenen İnci, eşine yardımcı olmak için onu bir psikiyatra yönlendirmek istiyor.

 

İnci, Han’a bu teklifi yaparken, “Psikiyatr kadın, yeri de Taksim’de” ifadelerini kullanıyor. Masumlar Apartmanı 25. bölümde yaşanan bu gelişme, Kırmızı Oda’da Doktor Hanım karakterini canlandıran Binnur Kaya’nın diziye konuk olacağı iddialarını gündeme getirdi.

Ünlü oyuncu Binnur Kaya, OGM Pictures’in çektiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisine  Doktor Hanım karakteriyle konuk olmuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Kırmızı Oda’da Doktor Hanım’ın yeni danışanı oluyor! Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda birleşiyor

x