Mayıs Kraliçesi dizisi neden bitti?

Mayıs Kraliçesi dizisi bitiyor..İşte final bölümünde yaşanacaklar

30 Ocak 2016 Cumartesi, 01:31

Mayıs Kraliçesi dizisi 11. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

Birol Güven’in MinT Yapım şirketi tarafından yeni sezonda Show TV için çekilen Mayıs Kraliçesi dizisi  reytinglere yenildi. Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği ve ekranların güzel oyuncularından Yağmur Tanrısevsin, Samet Sırmalı, Ahmet Olgun Sünear, Burak Hakkı, Derya Şensoy ve Hatice Aslan gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı sevilen dizide her hafta Salı günü ekranlara geliyordu. Mayıs Kraliçesi 2 Şubat Salı akşamı yayınlanacak 11. bölümle erken final yaparak ekrana veda edecek.

Reytinglerde bir türlü istenilen sonucu yakalayamayan Mayıs Kraliçesi dizisi, ekrana gelen son bölümüyle Total grubunda 26. AB grubu reytinglerde ise 28. sırada yer alabilmişti.

MAYIS KRALİÇESİ 11. VE FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?mayıs-kraliçesi-final

Yapımcılığını, MinT Yapım’ın, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği “Mayıs Kraliçesi” dizisinin güçlü kadrosunda Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy, Serhan Onat, Süeda Çil, Cansın Özyosun, Dorukcan Özgüler ve Karel Sinem Gürtekin rol alıyor.Yağmur-Tanrısevsin-mayıs-kraliçesi

NEHİR VE ASU KAVUŞUYOR!
“Mayıs Kraliçesi”nin final bölümünde; Nehir’in, Asu’nun öz kızı olduğu gerçeğini artık saklı tutmak istemeyen Yiğit ve Ceylin, gerçekleri Asu ve Nehir’e söylemeye karar verir. Nehir’in üvey annesi Feryal bu duruma çok üzülse de, Yiğit ve Ceylin, Asu ve Nehir’i bir araya getirir. Anne ve kızın buluşması duygusal anların yaşanmasına sebep olur.mayıs-kraliçesi-dizi-final Bora’nın tehditlerine daha fazla boyun eğmek istemeyen Alper gizli bir plan yapar ve Dilara ile herkesten gizli yıldırım nikahı ile evlenir. Alper’i, Celil’i tutuklamakla tehdit eden Bora, Alper ve Dilara’nın evlendiğini öğrenince ne yapacaktır? Alper ve Dilara’yı nikah sırasında kötü bir sürpriz beklemektedir. Oğuz’un dedesi Etem’in ani ölümü herkesi şoka uğratmıştır. Dedesinin ölümüyle sarsılan Oğuz, dedesinin Sencer yüzünden öldüğünü düşünmektedir. Oğuz dedesinin intikamını almak için Sencer’in şirketini basar. Oğuz’un amacı Sencer’i öldürmektir!

“Mayıs Kraliçesi”, 2 Şubat Salı akşamı saat 21.45’te final bölümü ile Show TV’de!

 

You must be logged in to post a comment Login