Medcezir’in finali önce ağlattı sonra sevindirdi

Medcezir ekranlara veda etti

13 Haziran 2015 Cumartesi, 03:41

Star TV ekranlarında yayınlanan Medcezir dizisi dün akşam yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etti.

MEDCEZİR DİZİSİNİN BİLİNMEYENLERİ İÇİN TIKLAYIN

Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Barış Falay, Hazar Ergüçlü ve Taner Ölmez’in başrollerinde oynadığı Medcezir dizisi 77. bölümüyle ekranla veda etti. Sevilen dizi Medcezir, hayranlarına sürpriz bir final hazırladı. Ameliyata giren Mira ve Orkun tarafından bıçaklanan Yaman’ın öldüğünü düşünen dizinin sevenleri önce ağladılar ama sonra mutlu bir sonla karşılaştılar.

MEDCEZİR EKİBİ BÖYLE VEDA ETTİ-VEDA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Beyin tümörü olan Mira bütün tedavilere rağmen iyileşemedi ve son umut olarak ameliyata girdi. Orkun’un bıçakladığı Yaman ise Mira’yı görebilmek için hastaneye gitti. Mira’yı gören Yaman, aşırı kan kaybettiğinden dolayı dayanamadı ve yere yığıldı.

Medcezir’de bu sahneden sonra 3 aylık bir zaman atlaması yapıldı. Mira ve Yaman’ın dışındaki karakterlerin gösterildiği sahnelerden dolayı izleyiciler iki çiftin öldüklerini sandı. Dizinin finalinde ise gerçek ortaya çıktı. Mira’nın tedavi olduğu ve Yaman’la birlikte olduğu gösterildi.

medcezir 2

Mutlu sonla biten Medcezir dizisi sosyal medya da büyük ilgi çekti. Twitter’da #hicunutmayacağız hashtagiyle Türkiye gündemine giren dizinin son sahnesinde Medcezir dizisinin yapım ekibi ve oyuncuları gönüllerince dans ettiler.

You must be logged in to post a comment Login