Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde flaş gelişme

Kanal D’nin büyük merakla beklenen yeni dizisi ”Mehmed Bir Cihan Fatihi”nde sürpriz gelişmeler yaşanıyor!

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı, kadrosunda Kenan İmirzalıoğlu, Seda Bakan, Selin Demiratar, Çetin Tekindor, Leyla Tanlar, Gürkan Uygun, Ertan Saban, Serkan Keskin, Funda Eryiğit, Toprak Sağlam, Burak Tamdoğan ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı dizi Şubat ayında ekrana gelecek.

Sevilen dizinin kadrosunda şok ayrılıklar yaşandı. Metin Akpınar, Altan Erkekli ve Avni Yalçın kadrodan çıkarıldı. Yerine gelecek isimler ise birkaç güne belirlenecek.

Dizinin platformu için ise yapımcı ‘muhteşem’ bir formül buldu. Yapım şirketi, ‘Muhteşem Yüzyıl’ın çekildiği Arnavutköy’deki dekorları satın aldı. O3 Medya, ‘Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcısı Timur Savcı’ya 4.5 milyon TL ödeyip, dekorları aldı ve arazinin sahibi şirketle de kira sözleşmesi yaptı.

Mehmed Bir Cihan Fatihi Kenan İmirzalıoğlu

İlk bölüm ise yeniden çekilmeye başlandı. Çünkü O3 Medya ve Kanal D yöneticileri, ilk bölüm için üç haftada çekilen 70 dakikalık bölümü izleyip, dizinin hayal ettikleri ‘Game Of Thrones’ ayarında bir iş olmadığını görünce, her şey sil baştan oldu. Yönetmen değişti, çok iyi bir kadroyla yeniden çekimler başladı.

Büyük merakla beklenen ”Mehmed: Bir Cihan Fatihi” Şubat ayında Kanal D’de!

Kaynak: Milliyet Gazetesi – Ali Eyüboğlu

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde flaş gelişme

x