Mehmed Bir Cihan Fatihi final bölüm tarihi ve fragmanı

Mehmed Bir Cihan Fatihi ekrana böyle veda edecek! İşte final tarihi ve fragmanı

25 Nisan 2018 Çarşamba, 02:30

Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin final tarihi belli oldu! İşte Mehmed Bir Cihan Fatihi final bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanacaklar…

Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. bölüm final fragmanı yayında! Bizans İmparatorluğu, Mehmed’e karşı önlem almaya çalışıyor; Mehmed, Konstantiniyye hayali için harekete geçiyor! Sultan Mehmed Han, Konstantiniyye hayali için hamlelerine devam eder. Bizans İmparatoru Konstantinos, Çandarlı Halil Paşa ve İshak Paşa’dan gizli yürüttüğü planı, tam istediği gibi devam eder.


Şehzade Orhan ise Konstantinos ile iş birliği yapmanın eşiğindedir. Mehmed’in yükselişi, herkesi tedirgin eder. Öte yandan Eleni’nin, Mehmed’in yanında oluşu Bizans İmparatorluğu’nun tepkisini çeker. Eleni’nin, kendilerine karşı Mehmed’e yardım ettiğini düşünürler. Eleni’yi köşeye sıkıştırabilmek için Evdokya görevlendirilir. Eleni ile Mehmed’in iş birliği, Melike Hatun’u da rahatsız etmeye devam eder. Leyla Hatun ise Beyazıd’ın hedef haline geldiğini öğrenir. Saraydaki tehlikeler giderek artarken, Konstantinos ise Mehmed’in kara bir haber alacağını ifade eder. Mehmed Bir Cihan Fatihi, merakla beklenen yeni bölümüyle 1 Mayıs Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

You must be logged in to post a comment Login