Meryem Uzerli Çakır’a karşı!

Yeni dönemde büyük rekabet başlıyor

30 Kasım 2015 Pazartesi, 17:27

Meryem Uzerli’nin dizisi Gecenin Kraliçesi Ocak ayından itibaren salı akşamları yayına girecek.

Fakat dizinin salı akşamları ratinlerde çok güçlü bir rakibi var Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz. Yeni yılla birlikte ekranlarda Hürrem ile Çakır’ın kıyasıya rating savaşları yaşanacak.

Meryem Uzerli’nin uzun zamandır sürüncemede olan ve bir kaç kez senaryo ve senarist değişikliğiyle sonuçlanan dizisi daha yayına başlamadan en çok konuşulan konular arasında.

Türk – Arap ortak yapımı, senaryosunu Ozan Aksungur ve Cüneyt Aysan’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda, Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Funda Eryiğit, Deniz Celiloğlu, Seda Akman, Selim Bayraktar ve Burak Deniz gibi isimler yer alıyor.

Dizi; en yakın arkadaşı öldürüldükten sonra onun oğlunu evlat edinen Aziz’in Şirin’e (Meryem Uzerli) aşık olmasını konu alıyor. Aziz’in evlat edindiği oğlu da (Murat Yıldırım) Şirin’e aşık oluyor ve işler garipleşmeye başlıyor.

Meryem Uzerli’nin yeni dizisinden ilk fragman!
Yayınlandığı dönemde Oktay kaynarca Kurtlar Vadisi’nde Çakır rolüyle ekranları adeta sallamıştı, Yeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz ile bu başarısını tekrarladı.

GECENİN KRALİÇESİ 1. BÖLÜM İLK FRAGMAN

Meryem Uzerli’nin dizisi sosyal medyayı salladı
Aynı şekilde Muhteşem Yüzyıl yayınlandığı dönemde Hürrem rolü ile ratingleri Altüst eden Meryem Uzerli’nin yeni dizisiyle bu başarıyı tekrarlayıp tekrarlamayacağı merak konusu.murat-yıldırım-meryem-uzerli

You must be logged in to post a comment Login