e
sv

Meryem Uzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ajan oldu

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Meryem Uzerli bir ajanı canlandıracağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 53. bölümde katılıyor. İşte Meryem Uzerli‘nin Edho‘daki yeni rolü…

atv’nin en iddalı yapımları arasında yer alan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisine Meryem Uzerli konuk oyuncu olarak katılıyor. Yapımcılığını Raci Şaşmaz üstlendiği başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik’in paylaştığı dizide Uzerli, renkli ve güçlü bir kadın olan Suzan karakterini canlandıracak.

Hızır yalnızca kendine değil, devlete de düşman olan güçlere çok yaklaşmıştır. Özkan’ın elindeki önemli dosyalara da ulaşabilirse işi bir hayli kolaylaşacaktır. Masa, kaosun son bulacağı inancıyla nihayet bir kez daha toplanır. Bu durum en çok Ünal Kaplan’ı tedirgin edecektir.Hızır ise bu toplantıyı üstlerine oynanan oyunu bozmak, net bir adım atmak üzere talep eder. Hainin kim olduğu artık bellidir ve eller bu kez onun ölümüne kalkacaktır. Ünal Kaplan’ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye’ye gelir.

Ünal Kaplan’ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi bir görevi tamamlamak üzere Türkiye’ye gelir. Meryem’in çağrısı Hızır’ı eve geri döndürür. Diğer bir güzel haber de bir Çakırbeyli’nin daha aileye katılacağı haberidir. Tüm bu güzel gelişmelerden sonra evde bir bayram havası olması gerekirken yaşanacaklar buna engel olacaktır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Meryem Uzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ajan oldu

x