baby sensory

Meryem Uzerli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrıldı mı?

19 Mayıs 2017 Cuma, 17:59

ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın “Ajan Suzi”si Meryem Uzerli diziden ayrıldı mı?

MERYEM UZERLİ’DEN CESUR POZLAR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın “Ajan Suzi”si Meryem Uzerli son bölümde “hayatta kalabilmek için tek yönlü biletle ABD’ye gitmişti.

İşte bu sahne diziye, “konuk oyuncu” olarak giren Meryem Uzerli’nin rolünün bittiği şeklinde yorumlandı. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu da “Meryem Uzerli diziden ayrıldı mı?” diye en yetkili ağıza sordu. “Suzi Amerika’dan gelecek ve İlyas aşkı tam gaz sürecek!” cevabı aldı…

İşte Ali Eyüboğlu’nun o yazısı…

MERYEM UZERLİ EŞKIYA’DAN AYRILDI MI?
Her salı akşamı ATV’de yayınlanan ve reytinglere damgasını vuran “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” (EDHO) bol sürprizli bir dizi… Diziye bu sezon ‘konuk oyuncu’ olarak katılan Meryem Uzerli, ‘EDHO’da CIA ajanı “Suzan” rolünde.

Dizinin senaristleri hayatta kalabilmesi için tek yönlü bilet kesip, Amerika’ya gönderdi “Suzi”yi. Hal böyle olunca Meryem Uzerli fanlarında bir merak, bir merak: “Meryem Uzerli’nin ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’daki misafir oyunculuğu bitti mi?”

Soru bilmediğim yerden çıkınca, doğrusunu öğrenmek için bilginin kaynağına başvurdum. Aldığım son bilgi şudur: “Suzi” Amerika’dan gelecek ve “İlyas” (Ozan Akbaba) aşkı tam gaz sürecek!

You must be logged in to post a comment Login