Meryem Uzerli ve Özcan Deniz Öteki Taraf için buluştu!

Özcan Deniz, sosyal medya hesabından Meryem Uzerli ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Özcan Deniz ve Meryem Uzerli Öteki Taraf isimli filmde başrol oynayacak.

Kasım 2016’da okuma provalarında çekilmiş fotoğraflar magazin servislerine geçilmiş ve Özcan Deniz’in kadrosunda Meryem Uzerli ve Aslı Enver’le birlikte oynayacağı ‘Öteki Taraf’ adlı filmin çekimlerine başlanacağı duyurulmuştu. Bu gelişmenin üzerinden 4 ay geçtikten sonra müjdeli haber Özcan Deniz’den geldi.

Deniz, ‘Öteki Taraf’ etiketi ile paylaştığı, Meryem Uzerli ile kafa kafaya verdiği poza, “Çalışmaktan yorgun düştüğüm bir andan uykulu gözlerle bir selfie sizlere. Bu kadrodan gerilim, gizem filmi izlemek sizi çok şaşırtacak ve de heyecanlıyız bunun için. Biraz daha sabır.

Önümüzdeki kışa filmi yetiştirmeye çalışıyorum. E malum, ben yaptığım filmlerle stüdyoda uzun uzun uğraşan biriyim. Asla seyircimize kazık atmam. Önce ben seveyim sonra siz. Zor bir film oldu ama buna değdi. Meryem Uzerli ve Aslı Enver ile çalışmak, onları ve kendimi sizlere bambaşka bir hikayede ve karakterlerde göstermeyi istemek olağanüstü bir heyecan yarattı bende. O gün gelse de hep beraber oturup izlesek artık” ifadelerini kullandı.
Vatan

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Meryem Uzerli ve Özcan Deniz Öteki Taraf için buluştu!

x