Meryem Uzerli’nin yeni reyting formülü

13 Temmuz 2016 Çarşamba, 12:59

Geçen yıl rol aldığı Gecenin Kraliçesi adlı dizisi reytinge kurban giden Meryem Uzerli, yeni projesinin en az bir sezon yayımlanmasını şart koştu, senaryoda söz sahibi olmak istedi.

MERYEM UZERLİ’NİN FOTOĞRAFI OLAY OLDU

Güzel oyuncu Meryem Uzerli, reyting mağduru Gecenin Kraliçesi’nden sonra dizi projelerinde ince eleyip sık dokuyor. Arap ortaklı bir yapım firmasıyla sözleşmesi devam eden Uzerli, Şubat 2017’de başlaması planlanan yeni projesi için bazı taleplerde bulundu.

Özgür Düşünce gazetesinin haberine göre, dizinin bir sezon yayınlanmasını şart koşan güzel oyuncu, bunun dışında senaryo konusunda da söz sahibi olmak istediğini bildirdi. Söz konusu bu taleplere, yapım firmasının olumlu cevap verdiği öğrenildi. Öte yandan Gecenin Kraliçesi dizisinden bölüm başı 170 bin lira alan Uzerli’ye, yeni projesi için 200 bin lira teklif edildi.

İçine sinmeyen bir senaryo için kamera karşısına geçmek istemediğini belirten oyuncu, kendisini şöhrete kavuşturan Muhteşem Yüzyıl gibi bir dönem dizisinde rol almak istiyor.

Şimdilerde 2,5 yaşındakı kıza Lara ve evlilik hazırlığı yaptığı Alp Özcan ile Almanya’da bulunan Meryem Uzerli, yakın bir zamanda tatil için Amerika’ya gidecek.

You must be logged in to post a comment Login