Meryem Uzerli’ye yeni dizisi için rekor ücret

Yeni dizi için alacağı ücret dudak uçuklattı!

04 Eylül 2015 Cuma, 17:33

Meryem Uzerli yeni sezonda Star TV’de yayınlanacak yeni dizisi için rekor ücret alacak.

Muhteşem Yüzyıl’daki Hürrem Sultan rolünden sonra başka bir dizide rol almayan Meryem Uzerli uzun süredir konuşulan ancak henüz detayları belli olmayan yeni dizisi için rekor bir ücretle anlaştı. Arap sermayeli yapım şirketinin çekeceği dizide Murat Yıldırım’la başrol oynayacak olan Uzerli söylentiye göre oyuncu bölüm başına tam 170 bin lira kazanacak.Murat Yıldırım’la başrolünü paylaşacağı dizi için anlaşma yapan Meryem Uzerli, senaryo beğenilmeyince yayıncı kuruluşun tanıtım çekimlerine katılmamış, Murat Yıldırım tanıtımda tek başına görev almıştı.Ünlü oyuncunun dizisi için anlaşma yaptığı Türk – Arap ortak yapımı şirket, bu krizi özel bir toplantıyla çözmeyi planlıyor.
BÖLÜM BAŞINA 170 BİN LİRA ALACAK
Başka bir yapım şirketinden astronomik bir teklif aldığı için “Zaten proje yok, beni azat edin” dediği öne sürülen Uzerli’ye yazdırılan iki ayrı senaryodan birine ikna edilmeye çalışılacak. Eğer Meryem Uzerli ikna olursa onun için ayrıca özel bir tanıtım çekilecek. Uzerli’nin bölüm başına 170 bin lira alacağı öne sürüldü.

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım, Arap kanalında yayınlanan Extra Türki programında yeni dizileri hakkında açıklamada bulundular.

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım, Arap kanalında yayınlanan Extra Türki programında yeni dizileri hakkında açıklamada bulundular.

You must be logged in to post a comment Login