Mihrap Yerinde dizisi Show TV

Bu akşam ilk bölümüyle ekranlarda…

05 Mayıs 2014 Pazartesi, 00:01

Mihrap Yerinde dizisi konusu ne? Mihrap Yerinde dizisi başrollerinde kimler oynuyor? Mihrap Yerinde dizisinin  fragmanları. Mihrap Yerinde dizisinden son haberler..

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Show TV’nin yeni komedi dizisi “Mihrap Yerinde”nin yayın tarihi belli oldu!

TOLGAHAN SAYIŞMAN’DAN YENİ DİZİ – DİZİNİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYIN

Yasemin Yalçın, Zafer Algöz, Kadir Çöpdemir gibi usta oyuncuların kadrosunda yer aldığı, Global Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Mihrap Yerinde 5 Mayıs Pazartesi 20.00’da Show TV’de başlıyor!

YASEMİN YALÇIN MİHRAP YERİNDE DİZİSİYLE GERİ DÖNÜYOR

Show TV ekranlarında yeni bir dizi başlıyor. Usta tiyatrocu Yasemin Yalçın’ın rol alacağı dizinin ilk fragmanı dönmeye başladı. Komik, duygusal, sımsıcak bir hikayeyle geri dönüyor Yasemin Yalçın. Üstelik yanında usta oyuncular Zafer Algöz, Kadir Çöpdemir ve daha nice sürpriz isim ile birlikte… Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği yepyeni proje ‘’Mihrap Yerinde’’ çok yakında Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

PERRAN KUTMAN’DAN YENİ DİZİ – DİZİNİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYIN

Mihrap, mahallesindeki Sado’ya (Zafer Algöz) âşıkken, ailesi, Mihrap’ı zengin galerici Ahmet ile evlendirir. Lüks bir hayata başlayan Mihrap’ın Ahmet’ten, bir kızı ve tekne kazıntısı bir erkek evladı vardır. Eşi Ahmet’in iflası ve ortadan kaybolması ile hayatı aniden tepetaklak olan Mihrap, doğup büyüdüğü ama yıllardır uğramadığı mahallesine geri döner ve kardeşi Maksut ’un (Kadir Çöpdemir)  yanına yerleşir. Ancak hiçbir şey Mihrap’ın 23 yıl önce bıraktığı gibi değildir! Hikaye, kah hüzünlü kah komik curcuna şeklindeki olaylarla seyirciyi ekrana bağlayacak. Ekranların heyecanla beklenen yepyeni projesi Mihrap Yerinde, çok yakında Show TV’de!

MİHRAP YERİNDE TANITIM FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login

x