Misafir Ol Gel Bana Star TV’de başlıyor

14 Ağustos 2015 Cuma, 00:09

Sempatik oyuncu Açelya Akkoyun ‘Misafir Ol Gel Bana’ ile ekranları şenlendirmeye geliyor.
Star TV’de yeni sezonda gündüz kuşağında Misafir Ol Gel Bana isimli yeni bir program başlıyor. Programın sunuculuğunu oyuncu Açelya Akkoyun üstlenecek. Açelya Akkoyun, tüm neşesiyle ve güzel enerjisiyle ünlülerin kapısını çalacak ve onlarla bir gün geçirecek. Hafta sonu ekrana gelecek olan programın her bölümüne ünlü bir isim konuk olacak ve gün boyunca ünlünün ev halleri ekrana taşınacak.

Açelya Akkoyun, tüm neşesiyle ve güzel enerjisiyle ünlülerin kapısını çalıyor ve onlarla bir gün geçirmeye hazırlanıyor. Atıkları her adımı, yaptıkları her işi merak ettiğimiz starlarla bir gün geçirmeye ne dersiniz? Açelya Akkoyun yollara düşüyor, ünlülerin kapısını tek tek çalıyor, onlarla bir gün geçirip, keyifli sohbetleri evlerinize taşıyor.

Ekranların sevilen isimleri sizce bir gün boyunca ne yapar? Kahvaltıda ne yerler? Çay mı yoksa kahve mi tercih ederler? Hiç pazarda kendi alışverişini yapan bir ünlü gördünüz mü? Mutfağa girer, yemek yaparlar mı? Tüm bu soruların ve daha fazlasının yanıtı ‘Misafir Ol Gel Bana’ programıyla cevap buluyor. ‘Misafir Ol Gel Bana’ Eylül’de STAR’da!

You must be logged in to post a comment Login