Miss Turkey 2017 youtube canlı yayın Miss Turkey hangi kanalda

Miss Turkey 2017 youtube canlı yayın izle .. Miss Turkey 2017 Güzellik Yarışması hangi kanalda ne zaman yayınlanacak ?  

21 Eylül akşamı Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşecek Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasının yayınlanacağı kanal belli oldu. Miss Turkey 2017 Youtube kanalından canlı yayın olarak yayınlanacak. Uydu üzerinden yayın yapan 1an TV kanalından ve Miss Turkey’in Youtube, Facebook , Twitter , Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

MISS TURKEY 2017 GÜZELLERİ KİMLER? FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Ekin Olcayto’nun sunacağı Miss Turkey bu yıl, Beyoğlu’nda İstiklal Caddesi’nin kalbinde yer alan Grand Pera/Emek Sahnesi’nde gerçekleşecek. Yarışmaya başvuran yüzlerce kişi arasından büyük bir özenle belirlenen 20 finalist, 21 Eylül gecesi bir defa daha jüri önüne çıkacak.

21 Eylül akşamı Saat 20:30 ‘de başlayacak organizasyon, 1an TV’den ve Miss Turkey, youtoube kanalı ve facebook.com/missturkey.official/
instagram.com/missturkey.official , twitter.com/missturkeyresmi sosyal medya hesaplarından yayınlanacak.

MISS TURKEY 2017 JÜRİ ÜYELERİ KİMLER?

Jüri Başkanı Can Sandıkçıoğlu olmak üzere; jüri koltuğunda 2014 Miss Turkey/World Amine Gülşe, Gazeteci Yazar Güneri Civaoğlu, Besteci, şarkıcı ve söz Yazarı Meyra Ilıcak, Bale-Dans Eğitmeni ve Oyuncu Tan Sağtürk, Moda Tasarımcısı Özlem Süer, Plastik Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur ve Özak Global Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ali Alp oturacak.

Özlem Süer tarafından tasarlanan gece kıyafetleri ve Cihan Nacar imzalı mayolar ile 1930’lu yıllara yolculuk yapılacak… Bu yolculuk koreograf Yasin Soy’un sanat yönetmenliğinde masalsı bir anlatımla sahnelenecek…

Bu yılki final gecesinde, Özlem Süer tarafından tasarlanan gece kıyafetleri ve Cihan Nacar imzalı mayo koleksiyonu ile Grand Pera’nın tarihi atmosferine uygun olarak adeta bir zaman yolculuğuna çıkılıyor. Bu tarihsel yolculuk 1930’lara kadar uzanacak ve günümüz hologram teknolojisi kullanılarak Koreograf Yasin Soy tarafından masalsı bir anlatımla sahnelenecek.

Geceye Atakan Akdaş ve Merve Utandı Kalkan şarkılarıyla renk katarken Swing İstanbul ise dans gösterileriyle görsel bir şölen sunacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Miss Turkey 2017 youtube canlı yayın Miss Turkey hangi kanalda

x