baby sensory

Mucize Doktor dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Mucize Doktor nerede çekiliyor?

Mucize Doktor ne zaman başlıyor? Yayın tarihi açıklandı! İşte Mucize Doktor 1. bölüm fragmanı

31 Ağustos 2019 Cumartesi, 00:08

Mucize Doktor Fox TV konusu nedir? Mucize Doktor dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir? Dünyaca ünlü dizi The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor 1. bölüm ftagmanı yayınlandı. İşte Fox TV’nin yeni dizisi Mucize Doktor hakkında yeni haberler…

 

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı Mucize Doktor’un yayın tarihi belli oldu. Mucize Doktor 1. bölümüyle, 12 Eylül Perşembe akşamı 20.00’de Fox TV’de olacak.

 

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor”un ilk bölüm tanıtımında başrolde yer alan Taner Ölmez’in izleyicinin alışık olmadığı bir rolle ekrana geleceğine şahit olmak mümkün.

MUCİZE DOKTOR NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı “Mucize Doktor”un ilk bölümleri Bilecik’te çekildi. Dizinin yeni bölümlerinin çekimleri ise İstanbul’da yapılacak.

MUCİZE DOKTOR KONUSU NEDİR?

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan3 yıl sonra yeniden ekrana dönmeye hazırlanan Taner Ölmez, proje ile ilgili heyecanını: “Bu uyarlama televizyon için büyük bir adım olduğu gibi beni de son derece heyecanlandıran bir iş oldu.” diyerek belirtti.

MUCİZE DOKTOR 1. BÖLÜM FRAGMANI

 

Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da kadrosunda barındıran “Mucize Doktor”, Eylül’de FOX’ta.

You must be logged in to post a comment Login