Müdür Ne’aptın’a iki ünlü isim konuk oluyor

30 Nisan 2016 Cumartesi, 00:06

Star Tv’nin sevilen eğlence programı ”Müdür Ne’aptın” bu hafta iki sürpriz ismi konuk ediyor!

Yönetmenliğini Fırat Parlak’ın yaptığı, Tolga Çevik’in doğaçlama skeçleriyle izleyici karşısına çıktığı programın bu hafta yayınlanacak olan 7. bölümüne iki sürpriz isim konuk olacak. Bu sıralar ’46: Yok Olan’ dizisinin başrolünde yer alan Melis Birkan ve ünlü şarkıcı Ümit Besen bu hafta ”Müdür Ne’aptın” programına konuk olacak. Müdür Ne’aptın yeni bölümüyle pazar akşamı 22.15’de Star’da!

‘Arkadaşım’ın kahkaha şölenine Ümit Besen ve Melis Birkan ortak olacak!
Arkadaşım, Ümit Besen’in kızını evliliğe hazırlayacak!
Kahramanımızın, evlilik çağına gelen bir kıza adab-ı muaşeret kurallarını öğreteceği birinci bölümde kahkahalar havada uçacak. Kızın babası bir kabadayı olunca, bir de bu kabadayıyı Ümit Besen canlandırınca seyirci gülmekten kırılacak! ‘Arkadaşım’ın Ümit Besen’in kızını evlilik için eğittiği bölümde karşılaşacağı komik ve bir o kadar da zorlu durumlar eğlenceyi zirveye çıkaracak! ümit-besen-müdür-neaptın
Melis Birkan ‘aradaşım’ın eski sevgilisi!
İkinci bölümde ise ‘Arkadaşım’ deyim yerindeyse atanamayan bir savaş pilotu olarak güldürecek! 30 yıldır görev bekleyen kahramanımızın sonunda beklediği gün gelir ama karşılaşacağı sürprizler onu yine zor durumlara sokar! Mahsur kalan bir çifte yardım etmek zorunda kalan kahramanımız, kadının uzun zaman önce kaybettiği eski sevgili olduğunu görünce daha da zor bir duruma düşer. Melis Birkan’ın canlandırdığı ‘evli eski sevgili’  ‘Arkadaşım’a birbirinden zor ve komik anlar yaşatacak!

You must be logged in to post a comment Login