Ünlü oyuncu Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Silahtar Mustafa Paşa rolünde

Yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem’e bir transfer daha

03 Ağustos 2016 Çarşamba, 16:49

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 2. sezon kadrosuna son olarak Caner Cindoruk da katıldı.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM YENİ SEZONDA SÜRPRİZ DEĞİŞİKLİK

Star TV’nin yeni sezonu merakla beklenen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem’in kadrosuna takviyeler devam ediyor. Yeni sezon için Metin Akdülger, Mehmet Günsür ve Farah Zeynep Abdullah’ın ardından Caner Cindoruk da dahil oldu.

GENÇ OSMAN’IN SANSÜRSÜZ İDAM SAHNESİ-VİDEO

CANER CİNDORUK SİLAHTAR MUSTAFA PAŞA ROLÜNDE

Yönetmenliğini Çağatay Tosun’un üstlendiği ve yeni sezonda 4. Murat hikayesiyle ekrana gelecek olan TIMS Productions imzalı dizinin kadrosuna, daha önce Hanımın Çiftliği, Aramızda Kalsın ve İstanbul Sokakları dizilerinde yer alan başarılı Caner Cindoruk dahil oldu. Cindoruk, dizide Silahtar Mustafa Paşa’yı canlandıracak.

TARİH UZMANLARIYLA ÇALIŞIYOR
IV.Murad dönemini anlatan kitaplar okumaya ve belgeseller izlemeye başlayan Caner Cindoruk, tarih uzmanları eşliğinde rolüne çalışıyor. Geçtiğimiz hafta fotoğraf çekimi için objektif karşısına geçen Cindoruk, ağustos ayının son haftası diğer oyuncularla bir araya gelerek, okuma provalarına başlayacak.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, yeni sezonda yenilenen hikayesi ve kadrosuyla Eylül’de Star’da!

85Z_caner-cindoruk-proje
2. sezonunda Sultan 4. Murat’ın döneminin konu edileceği diziden geçen sezon Kadir Doğulu, Erkan Kolçak Köstendil, Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Esra Dermancıoğlu, Aslıhan Gürbüz ve Tülin Özen gibi birçok ünlü isim birinci sezonda diziden ayrılmıştı.

Star TV’de Ekim 2016’dan itibaren 2. sezonuyla yayınlanmaya başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine ünlü oyuncular katıldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda Sultan 4. Murat’ın
dönemi anlatılacak. Dizi de yeni hikayesiyle birlikte kadrosunu da değiştiriyor. Metin Akdülger’in yeni sezonda Sultan 4. Murat’ı canlandıracağı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Farah Zeynep Abdullah, Canan Ergüdar ve Burak Yamantürk de katıldı.

Dizide Kösem Sultan’ı canlandıran Beren Saat’in de yeni sezonda rol almayacağı ve yerine Nurgül Yeşilçay’ın geçeceği iddia edilmişti. Ünlü oyuncu dizinin yeni sezonunda Beren Saat’in canlandırdığı Kösem’e hayat verecek. Saat, dizinin yeni sezon ilk bölümünde rol alacak. Ardından dizide zaman atlaması yaşanacak ve Yeşilçay yeni Kösem Sultan olarak izleyici karşısına çıkacak.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa rolünü canlandıran Mehmet Günsur’un da yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hezarfen Ahmed Çelebi’yi canlandıracak.

Oyuncu kadrosu büyük oranda değişecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda, son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol alan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah‘la birlikte, geçen sezon Güllerin Savaşı dizisinde izlediğimiz Canan Ergüder de katıldı.  Yine son olarak geçen sezon Acı Aşk dizisinde rol alan Burak Yamantürk de yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem’de oynayacak.

Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 doğumlu. Aslan burcu

You must be logged in to post a comment Login