Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinden yeni görüntüler

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinden yeni fragmanlar yayınlandı..İşte Kösem Sultan’dan ilk görüntüler

23 Ekim 2015 Cuma, 01:47

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinden yeni fragmanlar yayınlandı..İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinden 1. bölüm fragmanları..

GENÇ KÖSEM ANASTASIA SERVET KAZANACAK-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Tims Yapım’ın Muhteşem Yüzyıl’dan sonraki yeni dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’dan yeni görüntüler yayınlandı. muhteşem-yüzyıl-kösem-3Uzun süredir hazırlıkları süren ve merakla beklenen Kösem’in yeni tanıtım fragmanları büyük ilgi gördü.muhteşem-yüzyıl-kösem-1

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM İNTERNET ÖZEL FRAGMAN

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in yazdığı Muhteşem Yüzyıl Kösem’in başrollerini Beren Saat, Hülya Avşar, Anastasia Tsilimpio, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Berk Cankat, Tülin Özen, Erkan Kolçak Köstendil, Aslıhan Gürbüz, Gülcan Arslan, Nadir Sarıbacak ve Kadir Doğulu paylaşacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM SULTAN 1. BÖLÜM 2. TANITIM

Dizide ilk 8 bölüm Kösem Sultan’ın gençliğini 17 yaşındaki Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou canlandıracak. Beren Saat ise senaryo gereği diziye 9. bölümden sonra dahil olacak. Dizinin ilk bölüm çekimleri Yunanistan’ın Sakız Adası’nda yapıldı.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 3. TANITIM FRAGMANI

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisindeki oyuncular ve karakteleri ise şöyle:

Beren Saat (Kösem Sultan), Ekin Koç (Sultan 1. Ahmet), Berk Cankat (Alex), Hülya Avşar (Safiye Sultan), Alma Terzic (Handan Sultan), Erkan Kolçak Köstendil (Şahin Giray Han), Kadir Doğulu (Mehmet Giray Han), Mete Horozoğlu (Zülfikar), Sahra Şaş (Dilber), Aslıhan Gürbüz (Halime), Tolga Tuncer (Nasuh), Levent Yılmaz (Şeyhülislam Mustafa), Nurinisa Yıldırım (Dudu Hatun), Zeljko Erkıc (Enzo), Esra Dermancıoğlu (Cennet), Mehmet Kurtuluş (Derviş Mustafa).hülya-avşar-kösem-sultan-1
Babasının ölümünden sonra kendini tahtta bulan Ahmed’in, resmini görüp aşık olduğu küçük kızı, Safiye Sultan’ın taht hediyesi olarak Ahmed’e getirmesi ile başlayan olayları konu alan dizide, Sultan Ahmed rolünü Ekin Koç canlandırıyor.

 

KÖSEM SULTAN GENEL HİKAYESİ
Hanedanın ve devletin en kilit noktalarında tam kırk yıl duran Kösem’in aşkla, kanla, güç savaşlarıyla, büyük zaferler ve ağır yenilgilerle geçen ömrü hummalı ve titiz bir çalışmayla izleyicisini ekrana bağlamaya hazırlanıyor.
Anastasia-Thsilimpou-kösem-sultan
Taht hediyesi: Kösem

Babasının ani ölümünden sonra henüz sancağa bile çıkmadan kendini tahtta bulan Sultan Ahmed’ın, resminigörüp aşık olduğu küçük Rum kızı Anastasia’yı, Safiye Sultan, taht hediyesi olarak Ahmed’e getirir. Ahmed ve Kösem, hem Batı’dan hem Doğu’dan çevrelenen bir dünya devletinin var olma savaşının yüklerini omuzlarında taşıyarak yürüyecekleri bu yolda,  aşklarının büyük gücüyle birlikte büyüyecekler.

Kösem için Yunan oyuncu
Sultan Ahmed karakteriyle başarılı, 1genç oyuncu Ekin Koç kamera karşısına geçerken; Kösem Sultan’ın ilk gençlik yıllarını ise Yunanistanlı oyuncu  Anastasia Thsilimpou canlandırıyor.    Kösem karakteri için seçmelere katılan ve başarılı bir performansı sergileyen Thsilimpou, daha önce sinema, tiyatro ve reklam filmlerinin yanı sıraönemli Yunan dizilerinde de rol aldı. Lise üçüncü sınıf öğrencisi olan genç oyuncu, Kösem karakteri için Türkçe öğrenmeye başladı.

You must be logged in to post a comment Login