Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde kimler oynayacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi oyuncuları kimler dizi ne zaman başlıyor? İşte Kösem Sultan’dan son haberler

14 Ağustos 2015 Cuma, 01:14

Star TV’de başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisindeki oyuncular kimler?

İŞTE KÖSEM SULTAN’IN ÇEKİLECEĞİ ADA-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Ekrana geldiği 4 sezon boyunca fenomen haline gelen Timur Savcı TIMS imzalı Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı niteliği taşıyan Kösem Sultan bir seneden fazla süredir merakla bekleniyordu. Hazırlıklarına Muhteşem Yüzyıl dizisi zamanında başlanan Kösem Sultan dizisi için geri sayım başladı. Yeni sezonun en ilgi çekecek dizisi olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde kimler oynayacak belli oldu. Oyuncu kadrosunda ünlü isimleri bir araya getiren dizi 1 Ekim Perşembe akşamı Star TV ekranlarında başlayacak. Muhteşem Yüzyıl’ın finalinin ardından ilk fragmanı yayınlanan dizide Beren Saat’in canlandıracağı Kösem Sultan rolünün ilk bölümlerde çocukluğu ekrana gelecek. Beren Saat ise senaryo gereği 9. bölümden sonra rol almaya başlayacak. Çekimlerine Yunanistan’ın Ege adalarında başlanan dizi için yeni oyuncularla da anlaşma sağlandı. Zeynep Günay Tan’ın yönetmenliğini yapacağı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin ilk fragmanı ise Ağustos sonunda ekrana gelecek.

KÖSEM SULTAN AMERİKA’DA HABER OLDU-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

kosem-sultan

HÜLYA AVŞAR SAFİYE SULTAN OLDU-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

hülya-avşar-safiye-sultan-kösem-sultan

Kösem Sultan rolündeki Beren Saat, Safiye Sultan rolündeki Hülya Avşar’la birlikte Kösem dizisinin kadrosunda çok sayıda ünlü oyuncu da yer alıyor. Son olarak Benim Adım Gültepe ve Ayrılsak da Beraberiz dizilerinde rol alan Mete Horozoğlu dizide oynayacak. Kösem Sultan’a katılan son isim ise geçen sene Sevdam Alabora dizisinde başrol oynayan Kadir Doğulu oldu. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, Berk Cankat, Ekin Koç, Fikret Kuşkan,, Erkan Kolçak Köstendil, Esra Dermancıoğlu, Alican Yücesoy, Aslıhan Gürbüz ve Bade İşçil’in de rol alması bekleniyor. Kösem dizisi için daha önce Çağatay Ulusoy’un da adı geçmiş ancak kesinlik kazanmamıştı.

kösem-sultan-oyuncuları

KÖSEM SULTAN Yeni sezonun en merakla beklenen dizisi Kösem Sultan..Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Tims'in yeni dizisi için çalışmalar sürüyor.

KÖSEM SULTAN Yeni sezonun en merakla beklenen dizisi Kösem Sultan..Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcısı Tims’in yeni dizisi için çalışmalar sürüyor.

You must be logged in to post a comment Login