Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Beren Saat devri başlıyor

İşte Beren Saat’in yeni görüntüleri

24 Aralık 2015 Perşembe, 13:51

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 7. bölümünde Beren Saat Kösem Sultan rolüyle ekranlarda olacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM SETİNDE SÜRPRİZ AŞK İDDİASI

Beren Saat’in diziye 10’uncu bölümde katılması planlanıyordu. Dizinin reytingi beklentilerin altında kalınca Saat’in projeye dahil olacağı tarih öne çekildi. Beren Saat bu akşam yayınlanacak 7. bölümde Kösem Sultan rolüyle diziye katılıyor. Kösem artık taht oyunlarının tam merkezine geçecek. Kösem Sultan’ın aşkı ve zekası, Ahmed’in saltanatını sağlamlaştıracak.

BEREN SAAT’İN KÖSEM SULTAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM’E BİR GÜZEL DAHA KATILDI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 7. BÖLÜM 3. FRAGMAN

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de bu hafta Kösem, cihana adını bırakmaya geliyor!

beren-saat-ekin-koç
Anastasia, hayatını hiçe sayıp isyancıların karşısına çıkıyor! O kargaşada öyle bir mucize gerçekleşiyor ki, herkes Anastasia’nın büyüsüne kapılıyor! Kızını gören Enzo ona ulaşmak için çabalarken, Anastasia, Ahmed’i iyileştirecek şifanın peşine düşüyor. Ve Ahmed’i kurtarabilmek için akıl almaz bir bedel ödüyor! Sultan Ahmed, hastalıktan kurtuluyor ve yokluğunda olanların hesabını soruyor! Hanedanın kaderini değiştiren Anastasia, Kösem adını alıyor! Sarayda yeni bir dönem başlıyor! Anastasia’dan umudunu kesen İskender, gerçek ailesini aramaya karar veriyor! Handan Sultan, Derviş hakkında şok bir karar veriyor! Ahmed, Safiye Sultan’ı saraydan sürgün ediyor! Safiye’ye meydan okuyan Kösem, iki kadın arasındaki amansız savaşı başlatıyor! beren-saat-kösem

Anastasia, canı pahasına isyancıların karşısına çıkar. Ancak kalabalığın öfkesini dindiremez ve şok eden bir olay yaşanır. İsyancıların karşısında dimdik duran Anastasia’nın ölüme meydan okuyuşu, herkesi büyüler.

Halime’nin tek umudu olan şifacı kadın saraya gelir. Şifacı, Mustafa’ya gizlice aşı yaparken Handan’a yakalanınca saraydan kovulur. Anastasia her şeyi göze alarak kadının peşine düşer. Ancak Ahmed’i kurtarabilmek için büyük bir bedel ödemesi gerekir.beren saat kösem sultan (2)

Anastasia’nın ellerinden gelen şifa Ahmed’i iyileştirir. Hanedanın kaderini değiştiren Anastasia, kendi ismini alır. Kösem…Kösem için sarayda yeni bir dönem başlar… Sultan Ahmed, hastalığında yapılan taht kavgalarının hesabını sorar. En büyük cezayı ise Safiye’ye verir ve onu saraydan sürgün eder. Safiye’yi bu zor durumdan kurtarabilecek tek kişi Kösem’dir.  Kösem, Safiye’ye boyun mu eğecek, yoksa ona meydan okuyarak, savaş mı ilan edecek? Muhteşem Yüzyıl Kösem, nefesleri kesecek yeni bölümüyle Perşembe akşamı Star’da…

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 7. BÖLÜM 2. FRAGMAN

You must be logged in to post a comment Login