Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem’in vedası

Muhteşem Yüzyıl 133. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan nasıl ölecek? Hürrem Sultan’ın ölüm sahnesinin görüntüleri yayınlandı.

MUHTEŞEM YÜZYIL 133. BÖLÜM İLK FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Yayınlandığı tüm ülkelerde ilgiyle izlenen “Muhteşem Yüzyıl”da bir devir kapanıyor. Hürrem Sultan diziye veda ediyor. Köle olarak geldiği payitahtta padişahın nikâhlı eşi olmayı başaran Hürrem Sultan, amansız bir hastalığa yakalanıyor ve ölüme yenik düşüyor. Hürrem Sultan’ın hayata veda ettiği bölüm için hazırlanan tanıtım filmi, önceki akşam ekrana geldi.

MUHTEŞEM YÜZYIL’DA HÜRREM’İN ÖLÜM SAHNESİ-VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Son sezonunu yaşayan Muhteşem Yüzyıl’da artık ölümler ardı ardına geliyor. Oğlu Selim’in tahta çıkmasını göremeden hayata veda edecek olan Hürrem Sultan , dizide de önümüzdeki bölümlerde ölerek veda edecek. Hürrem’in trajik vedasından ilk görüntüler de yayınlandı. Hürrem, yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayacağını bilerek , ölümü büyük bir metanetle karşılıyor. Kanuni Sultan Süleyman’ın da yer aldığı görüntülerde Hürrem Sultan’ın aşka dair şu sözleri dikkat çekti: “Ben yükseldim kölelikten dünyanın tepesine / Ben geçtim ateşlerden ve buzlardan / Ben yaktım ve ben söndürdüm / Ben dünyanın bütün kadınlarının ruhuyum. Ve benim bütün varlığım aşkta gizlidir / Ben Hürrem; ölüm benim adımı söylüyor / Dönüp bakıyorum arkama / Bir tek aşk; bütün hayata mana bulan.”

HÜRREM DİZİYE BÖYLE VEDA EDİYOR-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem’in vedası

x