Mutluluk Zamanı filmi konusu ve fragmanı ( Elçin Sangu ve Barış Arduç )

Elçin Sangu ve Barış Arduç’un sinema filmi Mutluluk Zamanı’nın fragmanı yayınlandı.

Kiralık Aşk dizisinin ikilisi Elçin Sangu ve Barış Arduç, bu defa bir romantik komedi filminde buluştu. Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı romantik komedi sinema filmi ‘Mutluluk Zamanı’nın fragmanı görücüye çıktı.

Yapımını NuLook’un, yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in, senaryosunu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı ‘Mutluluk Zamanı’nın fragmanı dikkat çekti.

Mutluluğun kusursuz bir hayattan geçtiğine inanan Mert (Barış Arduç) ve aşktan uzak durmayı seçen heykeltıraş Ada’nın (Elçin Sangu) hikayesini konu alan filmde kendi kusursuz hayatını kuran Mert’in, Ada’yla tanıştığı gün tüm ezberleri bozuluyor.
Çekimleri İstanbul ve Heybeliada’da 7 haftada gerçekleştirilen ‘Mutluluk Zamanı’ etkileyici hikayesi ve prodüksiyonuyla dikkat çekiyor. Mutluluk Zamanı 10 Kasım’da vizyonda olacak.

MUTLULUK ZAMANI FRAGMAN

MUTLULUK ZAMANI FİLMİ KONUSU
Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Mutluluk Zamanı’ filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi ‘Mükemmel’ hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını abisinin mutluluğu üzerine kuran Ada’nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Mutluluk Zamanı filmi konusu ve fragmanı ( Elçin Sangu ve Barış Arduç )

x