baby sensory

Naim Süleymanoğlu rolündeki Hayat Van Eck kimdir? Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filmi fragmanı

06 Nisan 2019 Cumartesi, 02:02

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminde başrolde kim oynuyor? Naim Süleymanoğlu rolündeki Hayat Van Eck kimdir? Dünya şampiyonu halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan “Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu” isimli film ne zaman vizyona girecek? 

Ayla, Müslüm ve Türk İşi Dondurma filmlerinin yapımcısı olan Mustafa Uslu’nun yapımcısı olduğu Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu, 25 Ekim’de izleyiciyle buluşacak.

NAİM SÜLEYMANOĞLU ROLÜNDEKİ HAYAT VAN ECK KİMDİR?

Dijital Sanatlar Yapımevi, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını beyazperdeye aktarıyor. Özer Feyzioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Barış Pirhasan yazdı. “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminde genç ve yetenekli oyuncu Hayat Van Eck, başrolde. Filmden ilk fragman yayınlandı.

HAYAT VAN ECK NAİM SÜLEYMANOĞLU’NA BENZERLİĞİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Dijital Sanatlar Yapımevi; halterde aşılması güç, neredeyse imkansız başarılara imza atan, “Dünyanın En İyi Sporcusu” seçilen efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını beyazperdeye taşıyor. Senaryosunu Barış Pirhasan’ın yazdığı filmin yönetmeni Özer Feyzioğlu. Naim Süleymanoğlu‘na benzerliğiyle de dikkat çeken yetenekli oyuncu Hayat Van Eck ise başrolde.

Spor kariyerine 47 Dünya Rekoru,üçfarklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşındaydı. Türkiye’ye güreş dışında olimpiyatlarda altın madalya kazandıran ilk sporcu da Naim Süleymanoğlu olurken ardında kırılması imkansız rekorlar bıraktı.

Naim Süleymanoğlu’nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu hazırlıyor

Film için halter ve vücut geliştirme antrenmanlarına son sürat devam eden Hayat Van Eck, geniş bir antrenör ve beslenme ekibi ile çalışırken Naim Süleymanoğlu‘nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu da kendisine destek oluyor, beslenme ve antrenman programını belirliyor.

25 Ekim 2019’da vizyona girecek “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminden ilk fragman 5 Nisan Cuma günü izleyicilerin beğenisine sunuldu.

You must be logged in to post a comment Login