baby sensory

Nejat İşler Bodrum Masalı’nda hangi rolde oynayacak?

Bodrum Masalı’ndan Nejat İşler’li ilk görüntüler…

02 Şubat 2017 Perşembe, 00:00

Ünlü oyuncu Nejat İşler Bodrum Masalı dizisine 22. bölümde Bora karakteriyle katılıyor.

Uzun yıllardır İstanbul’dan ve dizi sektöründe uzak kalan Nejat İşler, Bodrum Masalı ile ekranlara geri dönüyor. Nejat İşler Bodrum Masalı dizisine gelecek hafta yayınlanacak olan 22. bölümüyle katılacak. Dizide karşısına Gözde’nin (Toprak Sağlam) baba bir, anne ayrı kardeşi Bora karakteri ile çıkacak olan Nejat İşler’in yeni dizisinden ilk görüntüler de yayınlandı.

NEJAT İŞLER BODRUM MASALI’NDAN NE KADAR KAZANACAK?

Bodrum Gümüşlük’te yaşayan İşler, aynı şehirde çekilen Bodrum Masalı dizisinde rol alacak. Nejat İşler’in, Timuçin Esen ve Şevval Sam’ın başrollerini payrollerini paylaştığı Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı’nda en az 3-4 bölüm oynayacağı öğrenildi. İşler’in dizi setine dönmesinin bir nedeni de yönetiminde bulunduğu Gümüşlükspor’a maddi destek sağlamak istemesi…

İzleyicisi karşısına Gözde’nin (Toprak Sağlam) baba bir, anne ayrı kardeşi Bora karakteri ile çıkacak olan başarılı oyuncu, sinema filmlerinden sonra dizi setlerine yaşadığı şehir olan Bodrum’da döndü.

Yalnız adam Bora…
Gözde’nin annesi tarafından yabancı gibi yetiştirilen Bora, öğretim hayatı için önce burslu olarak koleje sonrasında ise Harvard’a gider. Hedeflediği kariyere burada ulaşan Bora, her zaman eksikliğini hissettiği ailesini de kurar. Ancak mükemmelliklerle bezenmiş hayatı bir felaket ile son bulur.

Yaşanan her şeye rağmen hayatına devam eden Bora, ara sıra Türkiye’ye gelir. Çocukluğundan kalma travma ile kardeşi Gözde’yi aramayan Bora, bir yeğeni olacağını öğrenir ve bu olay hayatını tümü ile değiştirir. Kendisi gibi istenmeyen çocuk olacak yeğeni için Bora artık Türkiye’dedir.

BODRUM MASALI’NDAN NEJAT İŞLER’Lİ İLK FRAGMAN

You must be logged in to post a comment Login