baby sensory

Nejat İşler genç yetenekler arıyor!

14 Mayıs 2015 Perşembe, 15:08

Geçen yıl geçirdiği rahatsızlığın ardından Gümüşlük’e yerleşen İşler, oyunculuğa ara verip kendini futbola ve eğitime adadı.

Başkanlığını yaptığı Gümüşlükspor’un yeni yönetimiyle Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret eden İşler, “Haziran ayında futbol okulu açıp kurslara başlayacağız. Yeni yetenekler keşfedeceğiz.” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Nejat İşler ve Gümüşlükspor Kulübü Yönetim Kurulu’na teşekkür eden Başkan Kocadon, “Yeni yönetimin Gümüşlüksporumuz’a hayırlı olmasını diliyorum. Her konuda destek vererek, sizden desteğimizi eksik etmeyeceğiz ve her zaman da yanınızdayız.” şeklinde konuştu.

Muğla 1’inci Amatör Küme A Grubu’nda yer alan Gümüşlükspor’un olağan genel kurulunda, oyuncu Nejat İşler, başkanlığa seçildi. İşler, yönetim kurulu üyeleri Cenk Özakın, Akif Kurtuluş, Meltem Kolcu, Fikret Alphan, Ahmet Öztaşkın, Ahmet Faik Karakaya, Hasan İnce, Murat Gözün, Mehmet Özak ve Göray Karadut ile birlikte CHP’li Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Projeleri hakkında bilgi veren İşler, “Haziran ayında futbol okulu açıp kurslara başlayacağız. Amacımız Gümüşlük ve Bodrum için yetenekli sporcuları kendi açacağımız okullardan yetiştirerek kendi kaynağımızı kendimiz yaratmak olacak. Bodrum’dan çok yetenekli oyuncular çıkacağına inanıyoruz” dedi.

You must be logged in to post a comment Login