baby sensory

Neslihan Atagül Kara Sevda’ya böyle veda etti

Güzel oyuncudan veda paylaşımı

14 Haziran 2016 Salı, 15:32

Neslihan Atagül sezon finali yapacak olan Kara Sevda dizisine böyle veda etti.

Star TV’de başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün oynadığı Kara Sevda dizisi Çarşamba akşamı yayınlanacak bölümü ile sezon finali yapacak. Dizi ekranlara bir süre veda edecek. Yeni sezonda ise yeni bölümleri ile yeniden ekranlara gelecek. Kara Sevda’nın sezon finali sahnesi çekildi. Neslihan Atagül o anları kaydedip Instagram hesabına yükledi ve altına şöyle yazdı:

“Kestiiik! ? Hepimizin eline sağlık. Görüşmek üzereeee”

Kestiiik! ? Hepimizin eline sağlık. Görüşmek üzereeee ??

Neslihan Atagül (@neslihanatagul) tarafından paylaşılan bir video ()

KARA SEVDA 35. BÖLÜM SEZON FİNALİ KONUSU

KARA SEVDA’DA NİHAN HAMİLE Mİ?

Kemal’in nişanında bayılması Nihan’ın aklına büyük bir şüphe düşürür. Neden bayıldığını öğrenmek ister. Öte yandan Nihan’ın aklına düşen soru işaretinin Emir’deki yansıması da sarsıcı olur. Eğer Nihan hamileyse, o bebeğin doğması hem Emir hem de Asu için imkansızdır. İki can düşmanı kardeş için aynı cephede birleşme zamanı gelir.

Kemal ile Asu’nun nişan gecesi, Ozan’la Zeynep’in polisler tarafından yakalanmasıyla adliyede noktalanır. Tam da Emir’in planladığı gibi Ozan hemen nöbetçi mahkemeye çıkarılır ve tutuklu yargılanır.  Kemal, Nihan’ın şüphelerinden habersiz Ozan’ların bu hatayı nasıl ve hangi akılla yaptıklarının peşine düşer. Adım adım şüphelerinin üstüne ilerlediğinde karşısına çıkan isim onu şaşırtmaz. Ancak kardeşleriyle Emir arasında kuracağı bağ Kemal’in bütün hayatını değiştirecek türdendir. Kemal, bu sefer gözlerini kör eden kardeş sevgisini bir kenara atıp, Zeynep’in karşısına başka türlü çıkacaktır.

Tutukevindeyken Ozan’a gönderilen sürpriz zarf, Ozan’ın hayatının dönüm noktası olur. Ozan’ın başlatacağı ataklar durdurulamayacak kadar tehlikeli seviyelere ulaşır. Öte yandan, Emir’le Asu arasındaki bağ, Galip’in de kafasında yeni soru işaretleri yaratır.

Galip’in bu soruyu netleştirmek için Hakkı’yı bulmak zorundadır.

Kemal ile Nihan’ın birbirlerine olan aşkları kalplerinden bir an olsun eksilmeden, hayatlarının en kritik dönemecini birbirlerinden uzakta alır. Her ikisinin de alacağı kritik kararlar, bu aşkın kaderini de tayin edecektir. Günün sonunda, Nihan ve Kemal’in kara sevdası bugüne kadarki en çetin sınavını yaşayacaktır.

You must be logged in to post a comment Login